Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
17
21
17
21
 22'
18
21
21
12
20
22
 33'
93/97
-4
0
3
2 Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
21
17
21
17
 22'
21
18
15
21
17
21
 34'
95/94
1
1
2
3 Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
21
18
12
21
22
20
 33'
18
21
21
15
21
17
 34'
115/112
3
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
15
21
15
 22'
21
10
21
14
 14'
84/54
30
2
1
2 Vidmantas Galiauskas 
 Renata Staupelienė 
15
21
15
21
 22'
14
21
15
21
 22'
59/84
-25
0
3
3 Sigitas Galentas 
 Vaida Daugėlienė 
10
21
14
21
 14'
21
14
21
15
 22'
66/71
-5
1
2



2019-06-29  
   1-a vieta
 2    Robertas Giedraitis,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[50] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 5    Aleksas Tamašauskas,  Modesta Kožkuvienė   11:21  21:16  21:19 [28']
   



2019-06-29  
   3-a vieta
 3    Gediminas Fridricas,  Evelina Keturakytė  
[51] 12:00   G.Fridricas, E.Keturakytė
 6    Sigitas Galentas,  Vaida Daugėlienė   18:21  21:13  21:9 [30']
   



2019-06-29  
   5-a vieta
 1    Mindaugas Butautas,  Ernesta Grigeliūnienė  
[52] 12:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
 4    Vidmantas Galiauskas,  Renata Staupelienė   21:12  21:12 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.