Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Robertas Giedraitis 
 Vilimas Šimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Giedraitis, V.Šimkus      
 16       ->      
  [84] 13:40   R.Giedraitis, V.Šimkus    
 9   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
    21:12  21:13 [21']    
[66] 12:50   R.Povilaitis, Č.Bankauskas      
 8   Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
  22:20  23:21 [24']      
    [104] 14:30   R.Giedraitis, V.Šimkus  
 5   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
      21:18  21:17 [24']  
[67] 12:50   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis      
 12   Gražvydas Petrauskas 
 Dovydas Petrauskas 
  21:10  21:9 [25']      
  [85] 13:40   A.Liutkus, A.Šadauskas    
 13         21:16  21:16 [25']    
 A.Liutkus, A.Šadauskas      
 4   Artūras Liutkus 
 Aurelijus Šadauskas 
  ->       1-a vieta
      [123] 15:20   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
 3   Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
        17:21  21:16  21:13 [34']
 P.Varaneckas, N.Molis      
 14       ->      
  [86] 13:40   A.Sirbikė, V.Galiauskas    
 11   Žilvinas Mordas 
 Vytautas Liutika 
    21:14  22:20 [24']    
[68] 12:50   A.Sirbikė, V.Galiauskas      
 6   Artūras Sirbikė 
 Vidmantas Galiauskas 
  21:15  21:8 [25']      
    [105] 14:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
 7   Ričardas Vasilevskis 
 Mindaugas Narkus 
      21:15  21:11 [24']  
[69] 12:50   R.Vasilevskis, M.Narkus      
 10   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
  21:16  21:19 [27']      
  [87] 13:40   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas    
 15         21:16  21:13 [24']    
 Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 2   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  ->    A.Liutkus, A.Šadauskas   3-a vieta
      [124] 15:20   A.Sirbikė, V.Galiauskas
       A.Sirbikė, V.Galiauskas   21:19  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Povilaitis, Č.Bankauskas    
    [106] 14:30   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis  
     E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   19:21  21:16  21:12 [32']   5-a vieta
      [125] 15:45   P.Varaneckas, N.Molis
     P.Varaneckas, N.Molis     21:18  25:23 [25']
    [107] 14:30   P.Varaneckas, N.Molis  
     R.Vasilevskis, M.Narkus   21:17  21:19 [24']  
         
         
       R.Povilaitis, Č.Bankauskas   7-a vieta
      [126] 15:45   R.Vasilevskis, M.Narkus
       R.Vasilevskis, M.Narkus   21:14  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Liepa, A.Stankevičius    
   L.Liepa, A.Stankevičius   ->    
    [88] 13:40   L.Liepa, A.Stankevičius  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas     21:11  21:15 [19']  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas    
    ->     9-a vieta
      [108] 14:55   L.Liepa, A.Stankevičius
        21:19  12:21  21:15 [33']
   Ž.Mordas, V.Liutika    
   Ž.Mordas, V.Liutika   ->    
    [89] 13:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius     21:16  16:21  21:13 [35']  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
    ->    
         
       G.Petrauskas, D.Petrauskas   11-a vieta
      [109] 14:55   Ž.Mordas, V.Liutika
       Ž.Mordas, V.Liutika   21:13  21:7 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MX  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.