Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:12  21:9 [16']    
[2] 10:00    A.Montvydaitė, K.Nareikienė      
 8   Aušra Montvydaitė 
 Kristina Nareikienė 
  21:15  21:15 [17']      
    [16] 10:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
      21:17  21:12 [17']  
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 12       ->      
  [7] 10:00    U.Padaigaitė, N.Beketova    
 13         21:17  21:7 [16']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 4   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė
 3   Beata Rakštytė 
 Tanita Urbonienė 
        21:17  17:21  21:15 [32']
 B.Rakštytė, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [8] 10:00    B.Rakštytė, T.Urbonienė    
 11         21:10  21:12 [15']    
 V.Suško, V.Čekanauskienė      
 6   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
  ->      
    [17] 10:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė  
 7   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:16 [19']  
[3] 10:00    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė      
 10   Eglė Ramanauskaitė 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [11] 10:20    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė    
 15         21:14  21:18 [21']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 2   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Padaigaitė, N.Beketova   3-a vieta
      [26] 11:50    B.Rakštytė, T.Urbonienė
       B.Rakštytė, T.Urbonienė   20:22  21:11  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montvydaitė, K.Nareikienė    
    [18] 10:50    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:15  21:11 [15']   5-a vieta
      [27] 11:50    J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Suško, V.Čekanauskienė     21:13  21:10 [13']
    [19] 11:20    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   22:20  21:9 [17']  
         
         
       A.Montvydaitė, K.Nareikienė   7-a vieta
      [28] 11:50    A.Montvydaitė, K.Nareikienė
       V.Suško, V.Čekanauskienė   21:17  16:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [20] 11:20    R.Bubulienė, V.Bubulytė
        21:18  21:9 [17']
   .    
    ->    
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     ->  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.