Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 32       ->        
  [45] 13:20    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 17   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
    21:12  21:4 [12']      
[33] 12:20    A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 16   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:11  26:24 [17']        
    [61] 14:20    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Mantas Petkevičius 
 Urtė Padaigaitė 
      21:6  21:10 [14']    
 M.Petkevičius, U.Padaigaitė        
 24       ->        
  [46] 13:20    M.Petkevičius, U.Padaigaitė      
 25         21:15  14:21  22:20 [31']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 8   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
      [76] 14:50    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        17:21  24:22  21:19 [33']  
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė        
 28       ->        
  [47] 13:20    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 21         21:13  21:8 [13']      
 J.Masaitis, V.Čekanauskienė        
 12   Julius Masaitis 
 Vilija Čekanauskienė 
  ->        
    [62] 14:20    A.Misius, A.Pakšytė    
 13   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      21:6  21:9 [13']    
[34] 12:20    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 20   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
  21:15  25:23 [19']        
  [48] 13:20    A.Misius, A.Pakšytė      
 29         21:19  21:12 [16']      
 A.Misius, A.Pakšytė        
 4   Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [89] 15:50    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
          17:21  21:16  21:11 [33']
 R.Kavaliauskas, A.Brikaitė        
 30       ->        
  [49] 13:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 19   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:18  21:9 [17']      
[35] 12:20    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 14   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:12  19:21  21:17 [26']        
    [63] 14:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 11   Gintautas Jaugielavičius 
 Elžbieta Bajorinaitė 
      21:17  10:21  21:10 [27']    
 G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė        
 22       ->        
  [50] 13:20    G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė      
 27         17:21  21:6  24:22 [28']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [77] 15:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 7   Pranciškus Gečas 
 Rugilė Gečaitė 
        21:6  23:21 [19']  
 P.Gečas, R.Gečaitė        
 26       ->        
  [51] 13:20    P.Gečas, R.Gečaitė      
 23         21:14  16:21  21:18 [29']      
 A.Nareika, K.Nareikienė        
 10   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->        
    [64] 14:20    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 15   Jurgis Pauliukas 
 Beata Rakštytė 
      14:21  21:17  21:17 [24']    
[36] 12:20    P.Gusev, D.Zhong        
 18   Pavel Gusev 
 Danyu Zhong 
  21:18  18:21  21:19 [38']      A.Misius, A.Pakšytė   3-a vieta
  [52] 13:20    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   [90] 15:50    A.Misius, A.Pakšytė
 31         21:19  21:13 [20']    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   18:21  21:12  21:16 [28']
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė        
 2   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Petkevičius, U.Padaigaitė    
      [78] 15:20    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
       A.Tamošaitis, T.Urbonienė   21:9  21:18 [19']   5-a vieta
        [91] 15:50    P.Gečas, R.Gečaitė
       G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė     22:24  21:5  21:16 [24']
      [79] 15:20    P.Gečas, R.Gečaitė  
       P.Gečas, R.Gečaitė   15:21  21:13  24:22 [30']  
           
           
         M.Petkevičius, U.Padaigaitė   7-a vieta
       
         G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
    [65] 14:20    A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  20:22  21:18 [31']    
      [80] 15:20    A.Vanagas, I.Jasiūnienė  
     J.Masaitis, V.Čekanauskienė     21:14  21:19 [17']  
    [66] 14:20    J.Masaitis, V.Čekanauskienė    
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:18  21:17 [18']     9-a vieta
        [92] 15:50    A.Vanagas, I.Jasiūnienė
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė       21:17  21:16 [19']
    [67] 14:20    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   14:21  21:18  21:14 [25']    
      [81] 15:20    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė     21:19  16:21  22:20 [29']  
    [68] 14:20    A.Nareika, K.Nareikienė    
     P.Gusev, D.Zhong   21:16  21:14 [17']    
           
         J.Masaitis, V.Čekanauskienė   11-a vieta
       
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
       
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   13-a vieta
       
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė     ->
       
       P.Gusev, D.Zhong   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Jonikas, A.Navickaitė      
   V.Jonikas, A.Navickaitė   ->      
     V.Jonikas, A.Navickaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [82] 15:20    V.Jonikas, A.Navickaitė  
        21:16  21:15 [15']  
   .      
    ->      
     S.Jurkevičius, E.San Sansches    
   S.Jurkevičius, E.San Sansches     ->    
   S.Jurkevičius, E.San Sansches      
    ->       17-a vieta
        [93] 16:20    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
          21:19  19:21  21:18 [29']
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   ->      
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [83] 15:20    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
        21:17  21:16 [16']  
   .      
    ->      
     J.Pauliukas, B.Rakštytė    
   J.Pauliukas, B.Rakštytė     ->    
   J.Pauliukas, B.Rakštytė      
    ->    S.Jurkevičius, E.San Sansches   19-a vieta
       
         J.Pauliukas, B.Rakštytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.