Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Liutkus 
 Ričardas Liutkus 
20
22
23
21
13
21
 37'
21
19
21
9
 46'
22
20
21
16
 31'
141/128
13
2
2
2 Ričardas Vasilevskis 
 Saulius Venclovas 
22
20
21
23
21
13
 37'
21
19
21
9
 18'
19
21
21
16
21
14
 30'
167/135
32
3
1
3 Žilvinas Mordas 
 Vaidas Šmitas 
19
21
9
21
 46'
19
21
9
21
 18'
23
25
14
21
 17'
93/130
-37
0
4
4 Darius Mačiūnas 
 Anatolij Gurov 
20
22
16
21
 31'
21
19
16
21
14
21
 30'
25
23
21
14
 17'
133/141
-8
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
21
11
21
10
 1'
18
21
21
10
16
21
 37'
97/73
24
1
1
2 Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
11
21
10
21
 1'
21
19
21
8
 21'
63/69
-6
1
2
3 Valdas Matusevičius 
 Virginijus  Petraitis 
21
18
10
21
21
16
 37'
19
21
8
21
 21'
79/97
-18
1
3



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Aurelijus Šadauskas,  Gražvydas Vilčinskas  
[34] 13:15   A.Šadauskas, G.Vilčinskas
 3    Ričardas Vasilevskis,  Saulius Venclovas   21:16  21:16 [19']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 1    Artūras Liutkus,  Ričardas Liutkus  
[35] 13:15   A.Liutkus, R.Liutkus
 4    Raimondas Povilaitis,  Česlovas Bankauskas   21:19  16:21  21:16 [25']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 6    Valdas Matusevičius,  Virginijus Petraitis  
[36] 13:15   V.Matusevičius, V.Petraitis
 7    Darius Mačiūnas,  Anatolij Gurov   23:21  21:10 [23']
   



 
   7-a vieta
 5    Žilvinas Mordas,  Vaidas Šmitas  
 Ž.Mordas, V.Šmitas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.