Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Žydrė Dočkienė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
21
12
21
9
 17'
21
7
21
11
 42'
21
12
21
15
 20'
126/66
60
3
1
2 Irena Peleckienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
12
21
9
21
 17'
21
7
21
11
23
21
21
10
 32'
107/91
16
2
2
3 Irma Achalaja 
 Jūratė Krištaponienė 
7
21
11
21
 42'
7
21
11
21
20
22
7
21
 19'
63/127
-64
0
4
4 Eglė Kaminskaitė 
 Deimantė Balčiūnaitytė 
12
21
15
21
 20'
21
23
10
21
 32'
22
20
21
7
 19'
101/113
-12
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jurgita Vaškelytė 
 Rasa Lazauskaitė 
21
15
23
21
 14'
25
27
14
21
 2'
21
12
21
11
 12'
125/107
18
2
2
2 Laura Aleknavičiūtė 
 Odeta Merčaitienė 
15
21
21
23
 14'
17
21
9
21
 32'
21
6
21
13
 9'
104/105
-1
1
3
3 Grėtė Stanaitytė 
 Diana Valantinaitė 
27
25
21
14
 2'
21
17
21
9
 32'
21
5
21
10
 15'
132/80
52
3
1
4 Jurgita Šadauskienė 
 Rima Tamulevičė 
12
21
11
21
 12'
6
21
13
21
 9'
5
21
10
21
 15'
57/126
-69
0
4



2019-03-16  
   1-a vieta
 1    Žydrė Dočkienė,  Jorūnė Živatkauskaitė  
[30] 12:50   Ž.Dočkienė, J.Živatkauskaitė
 6    Grėtė Stanaitytė,  Diana Valantinaitė   21:17  21:19 [51']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 2    Jurgita Vaškelytė,  Rasa Lazauskaitė  
[31] 12:50   J.Vaškelytė, R.Lazauskaitė
 3    Irena Peleckienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė   13:21  21:11  21:14 [42']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 4    Laura Aleknavičiūtė,  Odeta Merčaitienė  
[32] 12:50   L.Aleknavičiūtė, O.Merčaitienė
 7    Eglė Kaminskaitė,  Deimantė Balčiūnaitytė   21:9  21:14 [20']
   



2019-03-16  
   7-a vieta
 5    Irma Achalaja,  Jūratė Krištaponienė  
[33] 13:15   I.Achalaja, J.Krištaponienė
 8    Jurgita Šadauskienė,  Rima Tamulevičė   21:18  21:10 [16']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.