Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
21
15
21
19
 21'
19
21
21
18
13
21
 25'
21
13
21
14
137/121
16
2
2
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
15
21
19
21
 21'
8
21
15
21
 4'
22
20
21
12
 17'
100/116
-16
1
3
3 Valdas Matusevičius 
 Irma Achalaja 
21
19
18
21
21
13
 25'
21
8
21
15
 4'
21
14
21
9
 22'
144/99
45
3
1
4 Vaidas Šmitas 
 Eglė Kaminskaitė 
13
21
14
21
20
22
12
21
 17'
14
21
9
21
 22'
82/127
-45
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Vasilevskis 
 Odeta Merčaitienė 
21
10
17
21
21
18
 33'
21
11
25
23
 20'
21
16
21
14
 9'
147/113
34
3
1
2 Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
10
21
21
17
18
21
 33'
19
21
18
21
 44'
21
14
21
13
 19'
128/128
0
1
3
3 Darius Mačiūnas 
 Rasa Lazauskaitė 
11
21
23
25
 20'
21
19
21
18
 44'
21
15
21
16
 22'
118/114
4
2
2
4 Virginijus  Petraitis 
 Jūratė Krištaponienė 
16
21
14
21
 9'
14
21
13
21
 19'
15
21
16
21
 22'
88/126
-38
0
4



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Ričardas Vasilevskis,  Odeta Merčaitienė  
[71] 18:10   V.Matusevičius, I.Achalaja
 5    Valdas Matusevičius,  Irma Achalaja   21:17  21:15
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 1    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė  
[72] 18:10   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
 6    Darius Mačiūnas,  Rasa Lazauskaitė   21:14  21:9
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 3    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė  
[73] 18:35   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė
 4    Gražvydas Vilčinskas,  Laura Aleknavičiūtė   21:13  21:11 [14']
   



2019-03-16  
   7-a vieta
 7    Vaidas Šmitas,  Eglė Kaminskaitė  
[74] 18:35   V.Petraitis, J.Krištaponienė
 8    Virginijus Petraitis,  Jūratė Krištaponienė   17:21  21:18  21:17 [26']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.