Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Liutkus 
 Ričardas Liutkus 
7
21
21
18
21
23
 33'
21
23
21
14
21
12
 32'
21
17
21
10
 12'
154/138
16
2
2
2 Ričardas Vasilevskis 
 Gražvydas Vilčinskas 
21
7
18
21
23
21
 33'
22
20
17
21
23
21
 36'
21
19
21
9
 13'
166/139
27
3
1
3 Vytautas Krinickas 
 Audrius Pečiulaitis 
23
21
14
21
12
21
 32'
20
22
21
17
21
23
 36'
21
9
21
19
 22'
153/153
0
1
3
4 Andrius Kamičaitis 
 Žilvinas Ožalas 
17
21
10
21
 12'
19
21
9
21
 13'
9
21
19
21
 22'
83/126
-43
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Likas 
 Laurynas Urniežius 
21
7
21
12
 19'
21
13
21
13
 18'
84/45
39
2
1
2 Rolandas Čepulis 
 Tomas Petrauskas 
7
21
12
21
 19'
21
11
21
19
 17'
61/72
-11
1
2
3 Linvydas Mikailionis 
 Tomas Kiveris 
13
21
13
21
 18'
11
21
19
21
 17'
56/84
-28
0
3



2019-04-13  
   1-a vieta
 2    Darius Likas,  Laurynas Urniežius  
[40] 13:50   D.Likas, L.Urniežius
 3    Ričardas Vasilevskis,  Gražvydas Vilčinskas   18:21  21:11  21:18 [35']
   



2019-04-13  
   3-a vieta
 1    Artūras Liutkus,  Ričardas Liutkus  
[41] 14:20   A.Liutkus, R.Liutkus
 4    Rolandas Čepulis,  Tomas Petrauskas   22:20  24:22 [27']
   



2019-04-13  
   5-a vieta
 5    Vytautas Krinickas,  Audrius Pečiulaitis  
[42] 14:20   V.Krinickas, A.Pečiulaitis
 6    Linvydas Mikailionis,  Tomas Kiveris   21:16  21:9 [19']
   



 
   7-a vieta
 7    Andrius Kamičaitis,  Žilvinas Ožalas  
 A.Kamičaitis, Ž.Ožalas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.