Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Inga Kazlauskienė 
 Juratė Paškevičienė 
20
22
11
21
 23'
21
15
21
12
 23'
73/70
3
1
2
2 Toma Jančiauskienė 
 Diana Lubė 
22
20
21
11
 23'
21
9
21
10
 17'
85/50
35
2
1
3 Dovilė Girlevičiūtė 
 Jurgita Ravinskienė 
15
21
12
21
 23'
9
21
10
21
 17'
46/84
-38
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
21
9
21
9
 17'
18
21
21
11
22
20
 28'
103/70
33
2
1
2 Jurgita Šadauskienė 
 Rima Tamulevičė 
9
21
9
21
 17'
17
21
15
21
 23'
50/84
-34
0
3
3 Deimantė Petravičienė 
 Inga Kaminskienė 
21
18
11
21
20
22
 28'
21
17
21
15
 23'
94/93
1
1
2



2019-04-13  
   1-a vieta
 2    Irma Achalaja,  Gitana Jasėnienė  
[45] 14:45   T.Jančiauskienė, D.Lubė
 3    Toma Jančiauskienė,  Diana Lubė   21:6  21:6 [12']
   



2019-04-13  
   3-a vieta
 1    Inga Kazlauskienė,  Juratė Paškevičienė  
[46] 14:45   I.Kazlauskienė, J.Paškevičienė
 6    Deimantė Petravičienė,  Inga Kaminskienė   21:13  21:12 [15']
   



2019-04-13  
   5-a vieta
 4    Jurgita Šadauskienė,  Rima Tamulevičė  
[47] 14:45   D.Girlevičiūtė, J.Ravinskienė
 5    Dovilė Girlevičiūtė,  Jurgita Ravinskienė   21:17  21:12 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.