Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [69] 17:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 9   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
    18:21  21:11  21:15 [26']    
[57] 16:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 8   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  15:21  21:9  23:21 [31']      
    [83] 18:40   B.Krysiak, D.Valantinaitė  
 5   Bogdan Krysiak 
 Diana Valantinaitė 
      21:14  21:16 [12']  
 B.Krysiak, D.Valantinaitė      
 12       ->      
  [70] 17:20   B.Krysiak, D.Valantinaitė    
 13         17:21  21:8  21:12 [29']    
 D.Kubilius, J.Paškevičienė      
 4   Darius Kubilius 
 Juratė Paškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [97] 20:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Tomasz Grosz 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:14  21:11 [13']
 T.Grosz, J.Živatkauskaitė      
 14       ->      
  [71] 17:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11   Tomas Petrauskas 
 Grėtė Stanaitytė 
    21:18  21:15 [21']    
[58] 16:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:12  21:18 [21']      
    [84] 18:40   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7   Simas Malakauskas 
 Toma Jančiauskienė 
      21:19  21:16 [25']  
[59] 16:00   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
  17:21  21:19  21:12 [27']      
  [72] 17:20   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė    
 15         21:18  19:21  21:17 [32']    
 R.Masevičius, J.Vaškelytė      
 2   Raimundas Masevičius 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->    R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [98] 20:20   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė
       S.Malakauskas, T.Jančiauskienė   21:12  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [85] 19:05   D.Kubilius, J.Paškevičienė  
     D.Kubilius, J.Paškevičienė   21:15  16:21  21:12 [30']   5-a vieta
      [99] 20:20   T.Grosz, J.Živatkauskaitė
     T.Grosz, J.Živatkauskaitė     21:15  21:11 [13']
    [86] 19:05   T.Grosz, J.Živatkauskaitė  
     R.Masevičius, J.Vaškelytė   21:18  21:15 [16']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [100] 20:20   R.Masevičius, J.Vaškelytė
       R.Masevičius, J.Vaškelytė   21:17  9:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, V.Zonytė    
   D.Likas, V.Zonytė   ->    
     D.Likas, V.Zonytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [87] 19:05   D.Likas, V.Zonytė
        21:15  16:21  21:14 [27']
   T.Petrauskas, G.Stanaitytė    
   T.Petrauskas, G.Stanaitytė   ->    
    [73] 17:45   R.Ražanauskas, D.Lubė  
   R.Ražanauskas, D.Lubė     21:11  21:5 [14']  
   R.Ražanauskas, D.Lubė    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Petrauskas, G.Stanaitytė
       T.Petrauskas, G.Stanaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.