Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
21
13
21
16
 13'
21
13
21
8
 17'
21
3
21
19
 23'
21
15
21
9
 25'
168/96
72
4
1
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
13
21
16
21
 13'
15
21
21
18
21
16
 94'
21
17
21
15
 22'
21
19
18
21
21
5
 28'
188/174
14
3
2
3 Gražvydas Vilčinskas 
 Eglė Kaminskaitė 
13
21
8
21
 17'
21
15
18
21
16
21
 94'
21
10
21
17
 21'
21
8
21
16
 13'
160/150
10
2
3
4 Vytautas Krinickas 
 Deimantė Petravičienė 
3
21
19
21
 23'
17
21
15
21
 22'
10
21
17
21
 21'
21
13
15
21
21
12
 13'
138/172
-34
1
4
5 Linvydas Mikailionis 
 Indrė Čebanauskienė 
15
21
9
21
 25'
19
21
21
18
5
21
 28'
8
21
16
21
 13'
13
21
21
15
12
21
 13'
139/201
-62
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
23
21
21
17
 19'
17
21
21
13
21
8
 31'
1
0
 11'
21
15
21
16
 15'
146/111
35
4
1
2 Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
21
23
17
21
 19'
21
4
21
16
 15'
1
0
21
11
21
14
 30'
123/89
34
3
2
3 Ričardas Vasilevskis 
 Rasa Lazauskaitė 
21
17
13
21
8
21
 31'
4
21
16
21
 15'
15
21
18
21
 9'
21
14
21
9
 24'
137/166
-29
1
3
4 Audrius Pečiulaitis 
 Inga Kaminskienė 
0
1
 11'
0
1
21
15
21
18
 9'
0
1
42/36
6
1
5
5 Tomas Buinevičius 
 Vilma Kazlienė 
15
21
16
21
 15'
11
21
14
21
 30'
14
21
9
21
 24'
1
0
80/126
-46
1
4



2019-04-13  
   1-a vieta
 1    Kęstutis Krūminas,  Gitana Krūminienė  
[109] 21:40   K.Krūminas, G.Krūminienė
 2    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė   16:21  21:14  21:9 [26']
   



2019-04-13  
   3-a vieta
 3    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė  
[110] 21:40   A.Liutkus, I.Kazlauskienė
 4    Laurynas Urniežius,  Monika Būrė   21:13  21:15 [20']
   



2019-04-13  
   5-a vieta
 5    Gražvydas Vilčinskas,  Eglė Kaminskaitė  
[111] 21:40   G.Vilčinskas, E.Kaminskaitė
 6    Ričardas Vasilevskis,  Rasa Lazauskaitė   21:5  21:18
   



2019-04-13  
   7-a vieta
 7    Vytautas Krinickas,  Deimantė Petravičienė  
[112] 21:40   V.Krinickas, D.Petravičienė
 10  Tomas Buinevičius,  Vilma Kazlienė   21:16  21:18 [113']
   



2019-04-13  
   9-a vieta
 8    Audrius Pečiulaitis,  Inga Kaminskienė  
[113] 21:40   L.Mikailionis, I.Čebanauskienė
 9    Linvydas Mikailionis,  Indrė Čebanauskienė   21:0
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.