Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Bronislovas Matelis    Dėl 1-8 vietos      
 B.Matelis      
 16       ->      
  [203] 19:25   B.Matelis    
 9   Aidas Giedrikas      21:18  25:23 [23']    
[185] 18:35   A.Giedrikas      
 8   Raimondas Stakionis    21:14  21:6 [14']      
    [221] 20:15   E.Mackevičius  
 5   Mantas Smalskis        21:14  23:21  
[186] 18:35   M.Smalskis      
 12   Ąžuolas Galiauskas    19:21  21:17  21:16 [33']      
  [204] 19:25   E.Mackevičius    
 13         21:12  18:21  21:15 [42']    
 E.Mackevičius      
 4   Edmundas Mackevičius    ->       1-a vieta
      [232] 21:15   Č.Ramanauskas
 3   Česlovas Ramanauskas          4:21  21:15  21:12 [47']
 Č.Ramanauskas      
 14       ->      
  [205] 19:25   Č.Ramanauskas    
 11   Augustas Janušonis      21:19  21:15 [31']    
[187] 18:35   R.Banelis      
 6   Raimondas Banelis    21:19  21:19 [21']      
    [222] 20:15   Č.Ramanauskas  
 7   Paulius Žostautas        21:15  21:5 [28']  
[188] 18:35   P.Žostautas      
 10   Gediminas Vaitkevičius    21:10  21:19 [34']      
  [206] 19:25   T.Grigas    
 15         21:18  21:11 [35']    
 T.Grigas      
 2   Tomas Grigas    ->    B.Matelis   3-a vieta
      [233] 21:15   B.Matelis
       T.Grigas   21:14  21:15 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Giedrikas    
    [223] 20:15   A.Giedrikas  
     M.Smalskis   21:14  22:20 [27']   5-a vieta
      [234] 21:15   A.Giedrikas
     R.Banelis     21:19  21:15 [18']
    [224] 20:15   P.Žostautas  
     P.Žostautas   21:18  14:21  24:22 [50']  
         
         
       M.Smalskis   7-a vieta
     
       R.Banelis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stakionis    
   R.Stakionis   ->    
    [207] 19:25   Ą.Galiauskas  
   Ą.Galiauskas     21:13  21:14 [20']  
   Ą.Galiauskas    
    ->     9-a vieta
      [225] 20:15   A.Janušonis
        21:18  17:21  21:15 [35']
   A.Janušonis    
   A.Janušonis   ->    
    [208] 19:25   A.Janušonis  
   G.Vaitkevičius     26:24  21:13 [26']  
   G.Vaitkevičius    
    ->    
         
       R.Stakionis   11-a vieta
     
       G.Vaitkevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.