Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Kęstas Supronas 
 Sigita Bartkienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Supronas, S.Bartkienė      
 16       ->      
  [33] 11:10   K.Supronas, S.Bartkienė    
 9   Pavel Šavareiko 
 Jekaterina Goriainova 
    21:17  21:14 [22']    
[11] 10:00   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
 8   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
  21:18  21:9 [22']      
    [54] 12:05   M.Butautas, A.Mažulienė  
 5   Ramūnas Mackevičius 
 Sigita Grigaravičienė 
      21:10  21:5  
[12] 10:20   R.Mackevičius, S.Grigaravičienė      
 12   Valerijus Budiak 
 Jurgita Karalienė 
  21:8  21:9 [19']      
  [34] 11:10   M.Butautas, A.Mažulienė    
 13   Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
    21:15  21:14 [20']    
[13] 10:20   M.Butautas, A.Mažulienė      
 4   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
  21:15  21:9 [21']       1-a vieta
      [76] 13:20   M.Butautas, A.Mažulienė
 3   Vidmantas Galiauskas 
 Gintarė Zajarskienė 
        21:14  21:7 [17']
 V.Galiauskas, G.Zajarskienė      
 14       ->      
  [35] 11:10   A.Sirbikė, M.Riaubaitė    
 11   Artūras Sirbikė 
 Miglė Riaubaitė 
    21:14  21:18 [23']    
[14] 10:20   A.Sirbikė, M.Riaubaitė      
 6   Ąžuolas Galiauskas 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  23:21  12:21  21:16 [45']      
    [55] 12:30   A.Sirbikė, M.Riaubaitė  
 7   Augustas Janušonis 
 Kornelija Norkevičiūtė 
      21:19  21:13 [12']  
[15] 10:20   V.Čepas, G.Pšibilskienė      
 10   Vaidas Čepas 
 Gitana Pšibilskienė 
  21:19  21:11 [25']      
  [36] 11:10   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
 15         21:19  21:12 [25']    
 J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė      
 2   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  ->    K.Supronas, S.Bartkienė   3-a vieta
      [77] 13:20   K.Supronas, S.Bartkienė
       J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   21:13  10:21  21:15 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
    [56] 12:30   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė  
     R.Mackevičius, S.Grigaravičienė   15:21  21:19  21:12 [22']   5-a vieta
      [78] 13:20   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė
     V.Galiauskas, G.Zajarskienė     21:9  21:15 [23']
    [57] 12:30   V.Čepas, G.Pšibilskienė  
     V.Čepas, G.Pšibilskienė   21:9  21:16 [12']  
         
         
       R.Mackevičius, S.Grigaravičienė   7-a vieta
      [79] 13:20   R.Mackevičius, S.Grigaravičienė
       V.Galiauskas, G.Zajarskienė   21:10  21:6 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Šavareiko, J.Goriainova    
   P.Šavareiko, J.Goriainova   ->    
    [58] 12:30   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė  
   V.Budiak, J.Karalienė     21:18  21:18 [19']  
  [37] 11:35   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė    
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė   21:9  21:7 [17']     9-a vieta
      [80] 13:20   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė
        24:22  12:21  21:19 [41']
   Ą.Galiauskas, K.Rutkauskaitė    
   Ą.Galiauskas, K.Rutkauskaitė   ->    
    [59] 12:30   Ą.Galiauskas, K.Rutkauskaitė  
   A.Janušonis, K.Norkevičiūtė     21:6  21:18 [14']  
   A.Janušonis, K.Norkevičiūtė    
    ->    
         
       P.Šavareiko, J.Goriainova   11-a vieta
      [81] 13:20   A.Janušonis, K.Norkevičiūtė
       A.Janušonis, K.Norkevičiūtė   17:21  21:14  21:18 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Budiak, J.Karalienė  
     V.Budiak, J.Karalienė   ->   13-a vieta
       V.Budiak, J.Karalienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.