Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Lorena Valantiejienė ,   Dovilė Ruzvaltienė   Dėl 1-4 vietų    
[96] 14:15   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė    
 8   Laura Paulauskaitė ,   Kotryna Remeikaitė    21:17  14:21  21:16 [35']    
  [117] 15:30   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė  
 5   Eglė Mačiulytė ,   Kotryna Ragalevičiūtė      21:4  21:12 [21']  
[97] 14:15   K.Poškutė, S.Zinkevičienė    
 4   Kristina Poškutė ,   Sonata Zinkevičienė    10:21  23:21  21:18 [39']    1-a vieta
    [141] 16:25   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė
 3   Svetlana Čalkina ,   Neringa Martinavičiūtė        21:11  21:10 [25']
[98] 14:15   J.Bazytė, E.Markelytė    
 6   Jurgita Bazytė ,   Eglė Markelytė    23:21  21:19 [40']    
  [118] 15:30   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė  
 7   Elžbieta Bajorinaitė ,   Eglė Ramanauskaitė      18:21  21:5  21:11 [40']  
[99] 14:15   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė    
 2   Sandra Čečkauskienė ,   Judita Vadeikienė    21:11  21:8 [26']    
     
     K.Poškutė, S.Zinkevičienė  3-a vieta
  [142] 16:25   J.Bazytė, E.Markelytė
   J.Bazytė, E.Markelytė   21:17  21:15 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
  [119] 15:30   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   E.Mačiulytė, K.Ragalevičiūtė   15:21  21:17  21:11 [33']  5-a vieta
    [143] 16:25   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   S.Čalkina, N.Martinavičiūtė     16:21  21:15  21:7 [32']
  [120] 15:30   S.Čečkauskienė, J.Vadeikienė  
   S.Čečkauskienė, J.Vadeikienė   21:11  21:19 [26']  
       
       
     E.Mačiulytė, K.Ragalevičiūtė  7-a vieta
    [144] 16:50   S.Čalkina, N.Martinavičiūtė
     S.Čalkina, N.Martinavičiūtė   21:10  21:13 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.