Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Dalia Bogatko ,   Rūta Bubulienė   Dėl 1-4 vietų    
[92] 14:15   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 8   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė    21:17  22:20 [17']    
  [113] 15:05   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Vaida Martinkienė ,   Monika Petreikytė      21:15  21:10 [20']  
[93] 14:15   V.Martinkienė, M.Petreikytė    
 4   Dovilė Jonkuvienė ,   Rūta Žigienė    21:15  21:11 [17']    1-a vieta
    [137] 16:25   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė        14:21  21:17  21:18 [26']
[94] 14:15   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė    
 6   Gerda Krizonytė ,   Ieva Vidzėnienė    24:22  21:15 [25']    
  [114] 15:05   I.Savickienė, J.Sereckienė  
 7   Sigita Bartkienė ,   Skaistė Kliaubienė      21:13  26:24 [27']  
[95] 14:15   I.Savickienė, J.Sereckienė    
 2   Ingrida Savickienė ,   Jolanta Sereckienė    21:17  21:13 [21']    
     
     V.Martinkienė, M.Petreikytė  3-a vieta
  [138] 16:25   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė
   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė   21:19  21:19 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Bogatko, R.Bubulienė    
  [115] 15:05   D.Jonkuvienė, R.Žigienė  
   D.Jonkuvienė, R.Žigienė   21:14  21:17 [22']  5-a vieta
    [139] 16:25   D.Jonkuvienė, R.Žigienė
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė     21:8  21:9 [13']
  [116] 15:05   S.Bartkienė, S.Kliaubienė  
   S.Bartkienė, S.Kliaubienė   15:21  21:17  21:16 [38']  
       
       
     D.Bogatko, R.Bubulienė  7-a vieta
    [140] 16:25   D.Bogatko, R.Bubulienė
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   22:20  21:18 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.