Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[23] 12:45   M.Šames      
 16   Jonas Ožalas    21:9  21:13 [26']      
  [35] 14:05   M.Šames    
 9   Mantas Palubinskas      21:15  21:6 [19']    
[24] 12:45   M.Palubinskas      
 8   Šarūnas Stumbra    20:22  21:19  21:11 [40']      
    [47] 15:35   M.Šames  
 5   Edgaras Slušnys        21:8  21:12 [25']  
[25] 13:10   E.Slušnys      
 12   Simas Klioštoraitis    21:9  12:21  21:18 [14']      
  [36] 14:05   E.Slušnys    
 13   Mantas Maulė      26:28  21:14  21:17 [53']    
[26] 13:10   J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    21:15  21:14 [17']       1-a vieta
      [59] 17:05   M.Šames
 3   Kazimieras Dauskurtas          21:5  21:18 [31']
[27] 13:10   K.Dauskurtas      
 14   Tomas Petrošius    21:10  21:9 [20']      
  [37] 14:35   K.Dauskurtas    
 11   Mamertas Noreika      21:9  21:9 [25']    
[28] 13:10   L.Borusas      
 6   Laurynas Borusas    21:12  21:12 [25']      
    [48] 15:35   K.Dauskurtas  
 7   Gedmantas Čepkauskas        10:21  22:20  21:14 [52']  
[29] 13:40   G.Čepkauskas      
 10   Ardas Valantiejus    21:16  21:13 [31']      
  [38] 14:35   I.Reznikas    
 15   Vilius Bagdanavičius      21:12  21:11 [20']    
[30] 13:40   I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    21:10  21:14 [22']    E.Slušnys   3-a vieta
      [60] 17:05   E.Slušnys
       I.Reznikas   16:21  21:16  15:14 [50']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas    
    [49] 16:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
      [61] 17:40   J.Petkus
     L.Borusas     21:16  21:18 [25']
    [50] 16:05   L.Borusas  
     G.Čepkauskas   21:14  21:14 [36']  
         
         
       M.Palubinskas   7-a vieta
      [62] 17:40   G.Čepkauskas
       G.Čepkauskas   21:19  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Ožalas      
  [39] 14:35   J.Ožalas    
   Š.Stumbra   21:14  21:14 [28']    
    [51] 16:05   S.Klioštoraitis  
   S.Klioštoraitis     22:20  21:17 [31']  
  [40] 14:35   S.Klioštoraitis    
   M.Maulė   21:14  21:16 [21']     9-a vieta
      [63] 17:40   S.Klioštoraitis
   T.Petrošius       21:13  21:17 [21']
  [41] 15:05   T.Petrošius    
   M.Noreika   15:21  21:19  21:19 [32']    
    [52] 16:05   V.Bagdanavičius  
   A.Valantiejus     21:12  21:12 [22']  
  [42] 15:05   V.Bagdanavičius    
   V.Bagdanavičius   21:13  21:19 [26']    
         
       J.Ožalas   11-a vieta
      [64] 17:40   J.Ožalas
       T.Petrošius   21:4  21:8 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Š.Stumbra    
    [53] 16:35   Š.Stumbra  
     M.Maulė   13:21  21:14  21:17 [36']   13-a vieta
      [65] 18:10   Š.Stumbra
     M.Noreika     21:15  21:10 [24']
    [54] 16:35   A.Valantiejus  
     A.Valantiejus   21:14  21:18 [24']  
         
         
       M.Maulė   15-a vieta
      [66] 18:10   M.Maulė
       M.Noreika   21:11  21:11 [19']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.