Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[23] 12:45   M.Šames      
 16   Jonas Ožalas    21:9  21:13 [26']      
  [35] 14:05   M.Šames    
 9   Mantas Palubinskas      21:15  21:6 [19']    
[24] 12:45   M.Palubinskas      
 8   Šarūnas Stumbra    20:22  21:19  21:11 [40']      
    [47] 15:35   M.Šames  
 5   Edgaras Slušnys        21:8  21:12 [25']  
[25] 13:10   E.Slušnys      
 12   Simas Klioštoraitis    21:9  12:21  21:18 [14']      
  [36] 14:05   E.Slušnys    
 13   Mantas Maulė      26:28  21:14  21:17 [53']    
[26] 13:10   J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    21:15  21:14 [17']       1-a vieta
      [59] 17:05   M.Šames
 3   Kazimieras Dauskurtas          21:5  21:18 [31']
[27] 13:10   K.Dauskurtas      
 14   Tomas Petrošius    21:10  21:9 [20']      
  [37] 14:35   K.Dauskurtas    
 11   Mamertas Noreika      21:9  21:9 [25']    
[28] 13:10   L.Borusas      
 6   Laurynas Borusas    21:12  21:12 [25']      
    [48] 15:35   K.Dauskurtas  
 7   Gedmantas Čepkauskas        10:21  22:20  21:14 [52']  
[29] 13:40   G.Čepkauskas      
 10   Ardas Valantiejus    21:16  21:13 [31']      
  [38] 14:35   I.Reznikas    
 15   Vilius Bagdanavičius      21:12  21:11 [20']    
[30] 13:40   I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    21:10  21:14 [22']    E.Slušnys   3-a vieta
      [60] 17:05   E.Slušnys
       I.Reznikas   16:21  21:16  15:14 [50']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas    
    [49] 16:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
      [61] 17:40   J.Petkus
     L.Borusas     21:16  21:18 [25']
    [50] 16:05   L.Borusas  
     G.Čepkauskas   21:14  21:14 [36']  
         
         
       M.Palubinskas   7-a vieta
      [62] 17:40   G.Čepkauskas
       G.Čepkauskas   21:19  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Ožalas      
  [39] 14:35   J.Ožalas    
   Š.Stumbra   21:14  21:14 [28']    
    [51] 16:05   S.Klioštoraitis  
   S.Klioštoraitis     22:20  21:17 [31']  
  [40] 14:35   S.Klioštoraitis    
   M.Maulė   21:14  21:16 [21']     9-a vieta
      [63] 17:40   S.Klioštoraitis
   T.Petrošius       21:13  21:17 [21']
  [41] 15:05   T.Petrošius    
   M.Noreika   15:21  21:19  21:19 [32']    
    [52] 16:05   V.Bagdanavičius  
   A.Valantiejus     21:12  21:12 [22']  
  [42] 15:05   V.Bagdanavičius    
   V.Bagdanavičius   21:13  21:19 [26']    
         
       J.Ožalas   11-a vieta
      [64] 17:40   J.Ožalas
       T.Petrošius   21:4  21:8 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Š.Stumbra    
    [53] 16:35   Š.Stumbra  
     M.Maulė   13:21  21:14  21:17 [36']   13-a vieta
      [65] 18:10   Š.Stumbra
     M.Noreika     21:15  21:10 [24']
    [54] 16:35   A.Valantiejus  
     A.Valantiejus   21:14  21:18 [24']  
         
         
       M.Maulė   15-a vieta
      [66] 18:10   M.Maulė
       M.Noreika   21:11  21:11 [19']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.