Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič      
 16       ->      
  [31] 13:40   V.Movšovič    
 9   Monika Sukackaitė      21:17  21:17 [25']    
[22] 12:45   M.Sukackaitė      
 8   Neringa Žvirblytė    21:3  21:19 [14']      
    [43] 15:05   G.Mockutė  
 5   Gerda Trakymaitė        22:20  17:21  21:9 [41']  
 G.Trakymaitė      
 12       ->      
  [32] 13:40   G.Mockutė    
 13         21:7  21:10 [18']    
 G.Mockutė      
 4   Gabija Mockutė    ->       1-a vieta
      [55] 16:35   S.Golubickaitė
 3   Perla Murėnaitė          21:8  21:11 [21']
 P.Murėnaitė      
 14       ->      
  [33] 14:05   P.Murėnaitė    
 11         21:8  21:10 [18']    
 R.Radžiūnaitė      
 6   Rasa Radžiūnaitė    ->      
    [44] 15:05   S.Golubickaitė  
 7   Urtė Rakštytė        21:10  21:15 [24']  
 U.Rakštytė      
 10       ->      
  [34] 14:05   S.Golubickaitė    
 15         21:12  21:11 [22']    
 S.Golubickaitė      
 2   Samanta Golubickaitė    ->    V.Movšovič   3-a vieta
      [56] 16:35   P.Murėnaitė
       P.Murėnaitė   21:18  21:14 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Sukackaitė    
    [45] 15:35   M.Sukackaitė  
     G.Trakymaitė   21:14  21:11 [21']   5-a vieta
      [57] 17:05   M.Sukackaitė
     R.Radžiūnaitė     21:13  21:19 [23']
    [46] 15:35   U.Rakštytė  
     U.Rakštytė   21:15  21:11 [19']  
         
         
       G.Trakymaitė   7-a vieta
      [58] 17:05   G.Trakymaitė
       R.Radžiūnaitė   21:19  21:14 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Žvirblytė    
   N.Žvirblytė   ->    
     N.Žvirblytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       N.Žvirblytė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.