Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Ramūnas Bilius 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius, K.Šemeta        
 32       ->        
  [101] 15:05    R.Bilius, K.Šemeta      
 17   Martynas Atkočaitis 
 Mantas Zinkevičius 
    21:12  21:15 [16']      
[79] 13:45    M.Atkočaitis, M.Zinkevičius        
 16   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
  22:20  21:17 [19']        
    [120] 15:55    R.Bilius, K.Šemeta    
 9   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
      21:16  21:16 [18']    
[80] 13:45    V.Martinkus, G.Vaičiulis        
 24   Vidas Salietis 
 Agnius Tamošaitis 
  20:22  21:17  25:23 [39']        
  [102] 15:05    V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 25   Donat Bartoševič 
 Andžej Mackevič (jr) 
    21:16  21:15 [17']      
[81] 14:15    D.Bartoševič, A.Mackevič (jr)        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
  21:18  22:20 [20']        
      [139] 17:15    R.Bilius, K.Šemeta  
 5   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        20:22  21:15  21:18 [35']  
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius        
 28       ->        
  [103] 15:05    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 21   Aurimas Meškinis 
 Andrius Montrimas 
    21:15  21:16 [18']      
[82] 14:15    M.Petkevičius, V.Venckus        
 12   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  21:9  21:19 [20']        
    [121] 16:25    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 13   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      21:19  21:16 [23']    
[83] 14:15    J.Gatelis, J.Seniūnas        
 20   Jovitas Gatelis 
 Jonas Seniūnas 
  22:20  26:24 [27']        
  [104] 15:05    L.Vaškevičius, V.Garmus      
 29         21:10  21:8 [18']      
 L.Vaškevičius, V.Garmus        
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  ->         1-a vieta
        [150] 17:40    R.Bilius, K.Šemeta
 3   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
          21:17  25:23 [22']
 M.Stankevičius, A.Kordušas        
 30       ->        
  [105] 15:30    M.Stankevičius, A.Kordušas      
 19   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
    21:12  21:17 [18']      
[84] 14:15    M.Akucevičius, J.Masaitis        
 14   Marius Akucevičius 
 Julius Masaitis 
  21:18  21:12 [15']        
    [122] 16:25    M.Stankevičius, A.Kordušas    
 11   Artūras Nareika 
 Jurgis Pauliukas 
      23:21  21:19 [22']    
[85] 14:15    K.Jucys, V.Stončius        
 22   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
  21:19  21:15 [20']        
  [106] 15:30    T.Supronas, L.Zavadskis      
 27         21:17  21:12 [19']      
 T.Supronas, L.Zavadskis        
 6   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  ->        
      [140] 17:15    S.Leonovič, R.Kavaliauskas  
 7   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:17  21:16 [20']  
 J.Bartkus, E.Merkevičius        
 26       ->        
  [107] 15:30    P.Jūras, D.Juodsnukis      
 23   Marius Armonas 
 Paulius Umantas 
    21:19  21:10 [18']      
[86] 14:15    P.Jūras, D.Juodsnukis        
 10   Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
  22:20  21:16 [19']        
    [123] 16:25    S.Leonovič, R.Kavaliauskas    
 15   Salvijus Stravinskas 
 Vidas Pilvinis 
      24:26  21:10  23:21 [32']    
[87] 14:15    J.Gudonis, V.Markevičius        
 18   Justas Gudonis 
 Vaidas Markevičius 
  21:15  11:21  21:13 [34']      L.Vaškevičius, V.Garmus   3-a vieta
  [108] 15:30    S.Leonovič, R.Kavaliauskas   [151] 17:40    L.Vaškevičius, V.Garmus
 31         21:17  21:12 [19']    M.Stankevičius, A.Kordušas   21:15  22:20 [23']
 S.Leonovič, R.Kavaliauskas        
 2   Sergej Leonovič 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Martinkus, G.Vaičiulis    
      [141] 17:15    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:14  21:13 [18']   5-a vieta
        [152] 17:40    T.Supronas, L.Zavadskis
       T.Supronas, L.Zavadskis     21:19  21:9 [19']
      [142] 17:15    T.Supronas, L.Zavadskis  
       P.Jūras, D.Juodsnukis   16:21  21:12  21:19 [31']  
           
           
         V.Martinkus, G.Vaičiulis   7-a vieta
       
         P.Jūras, D.Juodsnukis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis, M.Zinkevičius      
    [124] 16:25    M.Atkočaitis, M.Zinkevičius    
     D.Bartoševič, A.Mackevič (jr)   21:10  12:21  21:18 [23']    
      [143] 17:15    M.Atkočaitis, M.Zinkevičius  
     M.Petkevičius, V.Venckus     21:17  21:16 [18']  
    [125] 16:25    J.Gatelis, J.Seniūnas    
     J.Gatelis, J.Seniūnas   21:18  22:20 [24']     9-a vieta
        [153] 18:05    M.Atkočaitis, M.Zinkevičius
     M.Akucevičius, J.Masaitis       21:18  16:21  21:18 [25']
    [126] 16:25    M.Akucevičius, J.Masaitis    
     K.Jucys, V.Stončius   18:21  21:16  21:18 [32']    
      [144] 17:15    M.Akucevičius, J.Masaitis  
     J.Bartkus, E.Merkevičius     11:21  21:17  21:16 [30']  
    [127] 16:25    J.Gudonis, V.Markevičius    
     J.Gudonis, V.Markevičius   21:17  21:19 [19']    
           
         J.Gatelis, J.Seniūnas   11-a vieta
       
         J.Gudonis, V.Markevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Bartoševič, A.Mackevič (jr)    
       
       M.Petkevičius, V.Venckus   ->   13-a vieta
       
       K.Jucys, V.Stončius     ->
       
       J.Bartkus, E.Merkevičius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
   G.Vizgirda, R.Vizgirda   ->      
    [128] 16:25    V.Salietis, A.Tamošaitis    
   V.Salietis, A.Tamošaitis     21:19  17:21  21:15 [32']    
  [109] 15:30    V.Salietis, A.Tamošaitis      
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   21:16  19:21  21:15 [27']      
      [145] 17:40    V.Salietis, A.Tamošaitis  
        23:21  24:22 [21']  
   A.Meškinis, A.Montrimas      
   A.Meškinis, A.Montrimas   ->      
    [129] 16:50    S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas     13:21  21:12  21:18 [29']    
   S.Galentas, A.Jachontovas      
    ->       17-a vieta
        [154] 18:05    V.Salietis, A.Tamošaitis
          10:21  21:17  21:8 [32']
   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas      
   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   ->      
    [130] 16:50    A.Nareika, J.Pauliukas    
   A.Nareika, J.Pauliukas     21:12  19:21  21:19 [31']    
   A.Nareika, J.Pauliukas      
    ->      
      [146] 17:40    S.Stravinskas, V.Pilvinis  
        21:13  21:18 [22']  
   M.Armonas, P.Umantas      
   M.Armonas, P.Umantas   ->      
    [131] 16:50    S.Stravinskas, V.Pilvinis    
   S.Stravinskas, V.Pilvinis     21:18  21:16 [22']    
   S.Stravinskas, V.Pilvinis      
    ->    S.Galentas, A.Jachontovas   19-a vieta
       
         A.Nareika, J.Pauliukas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Vizgirda, R.Vizgirda    
       
       A.Meškinis, A.Montrimas   ->   21-a vieta
       
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas     ->
       
       M.Armonas, P.Umantas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius    
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->    
       D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.