Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė        
 32       ->        
  [76] 13:45    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 17   Eglė Markelytė 
 Ingrida Petkutė 
    21:14  21:16 [19']      
[68] 13:20    V.Giedra, E.Ramanauskaitė        
 16   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:15  21:15 [18']        
    [88] 14:15    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9   Gintarė Plečkaitytė 
 Rūta Ulozaitė 
      21:6  21:9 [16']    
 G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė        
 24       ->        
  [69] 13:20    R.Petrošienė, L.Valantiejienė      
 25         17:21  22:20  21:11 [30']      
 R.Petrošienė, L.Valantiejienė        
 8   Ramunė Petrošienė 
 Lorena Valantiejienė 
  ->        
      [110] 15:30    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
        16:21  21:15  21:17 [31']  
 A.Brikaitė, A.Pakšytė        
 28       ->        
  [70] 13:20    A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 21         21:10  21:5 [11']      
 J.Sereckienė, A.Bačkaitienė        
 12   Jolanta Sereckienė 
 Asta Bačkaitienė 
  ->        
    [89] 14:40    A.Brikaitė, A.Pakšytė    
 13   Elžbieta Bajorinaitė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:19  21:17 [22']    
 E.Bajorinaitė, V.Bubulytė        
 20       ->        
  [71] 13:20    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 29         21:19  21:17 [21']      
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė        
 4   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  ->         1-a vieta
        [132] 16:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 3   Giedrė Dapkuvienė 
 Rugilė Gečaitė 
          21:7  14:21  21:16 [27']
 G.Dapkuvienė, R.Gečaitė        
 30       ->        
  [72] 13:20    G.Dapkuvienė, R.Gečaitė      
 19         21:16  22:20 [18']      
 B.Baranauskaitė, A.Montvydaitė        
 14   Birutė Baranauskaitė 
 Aušra Montvydaitė 
  ->        
    [90] 14:40    G.Dapkuvienė, R.Gečaitė    
 11   Viktorija Suško 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:13  21:16 [18']    
 V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 22       ->        
  [73] 13:20    J.Žibūdienė, J.Puchova      
 27         21:15  21:14 [15']      
 J.Žibūdienė, J.Puchova        
 6   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->        
      [111] 15:30    G.Dapkuvienė, R.Gečaitė  
 7   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
        16:21  21:18  21:17 [30']  
 N.Beketova, U.Padaigaitė        
 26       ->        
  [74] 13:45    J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė      
 23         26:24  21:10 [19']      
 J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė        
 10   Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->        
    [91] 14:40    S.Surgutskytė, V.Tankevič    
 15   Dominyka Sitavičiūtė 
 Kristina Nareikienė 
      21:8  21:6 [12']    
 D.Sitavičiūtė, K.Nareikienė        
 18       ->      A.Brikaitė, A.Pakšytė   3-a vieta
  [75] 13:45    S.Surgutskytė, V.Tankevič   [133] 16:50    S.Surgutskytė, V.Tankevič
 31         21:19  21:15 [20']    S.Surgutskytė, V.Tankevič   22:20  21:13 [19']
 S.Surgutskytė, V.Tankevič        
 2   Sofija Surgutskytė 
 Veslava Tankevič 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Petrošienė, L.Valantiejienė    
      [112] 15:30    R.Petrošienė, L.Valantiejienė  
       J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   25:23  21:13 [24']   5-a vieta
        [134] 16:50    J.Žibūdienė, J.Puchova
       J.Žibūdienė, J.Puchova     ->
      [113] 15:55    J.Žibūdienė, J.Puchova  
       J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   16:21  21:15  21:18 [27']  
           
           
         J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   7-a vieta
       
         J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
    [92] 14:40    G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė    
     G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   13:21  21:19  22:20 [31']    
      [114] 15:55    E.Bajorinaitė, V.Bubulytė  
     J.Sereckienė, A.Bačkaitienė     21:13  21:5 [15']  
    [93] 14:40    E.Bajorinaitė, V.Bubulytė    
     E.Bajorinaitė, V.Bubulytė   22:20  21:6 [16']     9-a vieta
        [135] 16:50    E.Bajorinaitė, V.Bubulytė
     B.Baranauskaitė, A.Montvydaitė       21:13  21:8 [17']
    [94] 14:40    B.Baranauskaitė, A.Montvydaitė    
     V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:19  22:20 [20']    
      [115] 15:55    D.Sitavičiūtė, K.Nareikienė  
     N.Beketova, U.Padaigaitė     21:11  21:12 [15']  
    [95] 14:40    D.Sitavičiūtė, K.Nareikienė    
     D.Sitavičiūtė, K.Nareikienė   17:21  21:16  21:15 [28']    
           
         G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   11-a vieta
       
         B.Baranauskaitė, A.Montvydaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
       
       J.Sereckienė, A.Bačkaitienė   ->   13-a vieta
       
       V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė     ->
       
       N.Beketova, U.Padaigaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Markelytė, I.Petkutė      
   E.Markelytė, I.Petkutė   ->      
     E.Markelytė, I.Petkutė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Markelytė, I.Petkutė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Markelytė, I.Petkutė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.