Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-16 vietos        
 A.Umantas        
 32       ->        
  [157] 18:05    A.Umantas      
 17   Antanas Rimdžius      21:15  21:13 [19']      
[149] 17:40   A.Dubrovskis        
 16   Andrius Dubrovskis    21:0        
    [169] 19:00    A.Umantas    
 9   Tomas Grigas        21:10  21:12 [18']    
 T.Grigas        
 24       ->        
  [158] 18:05    A.Kamantauskas      
 25         15:21  22:20  22:20 [40']      
 A.Kamantauskas        
 8   Aurimas Kamantauskas    ->        
      [187] 19:50    A.Umantas  
 5   Audrius Vilčinskas          21:10  21:19 [21']  
 A.Vilčinskas        
 28       ->        
  [159] 18:05    A.Vilčinskas      
 21         15:21  21:19  21:14 [31']      
 A.Viruišis        
 12   Almantas Viruišis    ->        
    [170] 19:00    A.Vilčinskas    
 13   Nerijus Kavaliauskas        21:19  21:18 [22']    
 N.Kavaliauskas        
 20       ->        
  [160] 18:05    S.Eibukas      
 29         21:17  21:16 [18']      
 S.Eibukas        
 4   Saulius Eibukas    ->         1-a vieta
        [208] 20:45    A.Umantas
 3   Albertas Rimkus            21:17  21:16 [23']
 A.Rimkus        
 30       ->        
  [161] 18:35    A.Rimkus      
 19         21:10  21:13 [15']      
 A.Jakutis        
 14   Aurimas Jakutis    ->        
    [171] 19:00    D.Kairys    
 11   Ramūnas Ražanauskas        21:19  21:17 [24']    
 R.Ražanauskas        
 22       ->        
  [162] 18:35    D.Kairys      
 27         21:19  21:8 [17']      
 D.Kairys        
 6   Darius Kairys    ->        
      [188] 19:50    E.Adakauskas  
 7   Steponas Januška          21:13  21:7 [19']  
 S.Januška        
 26       ->        
  [163] 18:35    S.Januška      
 23         21:15  21:19 [19']      
 D.Juršys        
 10   Donatas Juršys    ->        
    [172] 19:00    E.Adakauskas    
 15   Henrikas Strolis        21:17  21:12 [18']    
 H.Strolis        
 18       ->      A.Vilčinskas   3-a vieta
  [164] 18:35    E.Adakauskas   [209] 21:10    D.Kairys
 31         21:11  21:12 [14']    D.Kairys   22:20  17:21  21:17 [38']
 E.Adakauskas        
 2   Elmoras Adakauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kamantauskas    
      [189] 19:50    S.Eibukas  
       S.Eibukas   21:17  21:11 [17']   5-a vieta
        [210] 21:10    S.Eibukas
       A.Rimkus     21:11  21:15 [19']
      [190] 19:50    S.Januška  
       S.Januška   21:16  21:16 [23']  
           
           
         A.Kamantauskas   7-a vieta
       
         A.Rimkus   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Dubrovskis      
    [173] 19:00    T.Grigas    
     T.Grigas   16:21  23:21  21:14 [33']    
      [191] 19:50    N.Kavaliauskas  
     A.Viruišis     18:21  22:20  21:16 [37']  
    [174] 19:00    N.Kavaliauskas    
     N.Kavaliauskas   21:18  21:11 [20']     9-a vieta
        [211] 21:10    N.Kavaliauskas
     A.Jakutis       21:15  21:18 [18']
    [175] 19:00    R.Ražanauskas    
     R.Ražanauskas   14:21  21:14  21:16 [30']    
      [192] 19:50    D.Juršys  
     D.Juršys     21:10  21:19 [19']  
    [176] 19:00    D.Juršys    
     H.Strolis   21:13  20:22  21:6 [24']    
           
         T.Grigas   11-a vieta
       
         R.Ražanauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Dubrovskis    
       
       A.Viruišis   ->   13-a vieta
       
       A.Jakutis     ->
       
       H.Strolis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Rimdžius      
   A.Rimdžius   ->      
     A.Rimdžius    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Rimdžius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.