Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Deimantas Čekanauskas 
 Steponas Januška 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čekanauskas, S.Januška      
 16       ->      
  [96] 14:40    D.Čekanauskas, S.Januška    
 9   Tomas Grigas 
 Edmundas Mackevičius 
    21:14  21:16 [17']    
[77] 13:45    A.Kamantauskas, R.Ražanauskas      
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:19  21:17 [19']      
    [116] 15:55    S.Eibukas, D.Kairys  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:17  21:14 [20']  
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [97] 15:05    S.Eibukas, D.Kairys    
 13         21:11  21:15 [18']    
 S.Eibukas, D.Kairys      
 4   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
  ->       1-a vieta
      [136] 16:50    E.Adakauskas, A.Umantas
 3   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
        18:21  21:17  21:9 [34']
 E.Adakauskas, A.Umantas      
 14       ->      
  [98] 15:05    E.Adakauskas, A.Umantas    
 11         21:14  21:11 [17']    
 A.Jonuškis, R.Kanapeckas      
 6   Artūras Jonuškis 
 Romualdas Kanapeckas 
  ->      
    [117] 15:55    E.Adakauskas, A.Umantas  
 7   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
      21:11  21:18 [18']  
[78] 13:45    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
 10   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:17  21:19 [18']      
  [99] 15:05    V.Jonikas, K.Poškus    
 15         21:10  19:21  21:11 [28']    
 V.Jonikas, K.Poškus      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
  ->    D.Čekanauskas, S.Januška   3-a vieta
      [137] 17:15    D.Čekanauskas, S.Januška
       V.Jonikas, K.Poškus   21:17  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, R.Ražanauskas    
    [118] 15:55    A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:16  21:11 [15']   5-a vieta
      [138] 17:15    A.Rimkus, A.Vilčinskas
     A.Jonuškis, R.Kanapeckas     21:10  21:19 [16']
    [119] 15:55    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas  
     A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   10:21  22:20  21:15 [31']  
         
         
       A.Kamantauskas, R.Ražanauskas   7-a vieta
     
       A.Jonuškis, R.Kanapeckas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, E.Mackevičius    
   T.Grigas, E.Mackevičius   ->    
     T.Grigas, E.Mackevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [100] 15:05    D.Juršys, V.Razbadauskas
        21:12  21:13 [15']
   .    
    ->    
     D.Juršys, V.Razbadauskas  
   D.Juršys, V.Razbadauskas     ->  
   D.Juršys, V.Razbadauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.