Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Deimantas Čekanauskas 
 Steponas Januška 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čekanauskas, S.Januška      
 16       ->      
  [96] 14:40    D.Čekanauskas, S.Januška    
 9   Tomas Grigas 
 Edmundas Mackevičius 
    21:14  21:16 [17']    
[77] 13:45    A.Kamantauskas, R.Ražanauskas      
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:19  21:17 [19']      
    [116] 15:55    S.Eibukas, D.Kairys  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:17  21:14 [20']  
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [97] 15:05    S.Eibukas, D.Kairys    
 13         21:11  21:15 [18']    
 S.Eibukas, D.Kairys      
 4   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
  ->       1-a vieta
      [136] 16:50    E.Adakauskas, A.Umantas
 3   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
        18:21  21:17  21:9 [34']
 E.Adakauskas, A.Umantas      
 14       ->      
  [98] 15:05    E.Adakauskas, A.Umantas    
 11         21:14  21:11 [17']    
 A.Jonuškis, R.Kanapeckas      
 6   Artūras Jonuškis 
 Romualdas Kanapeckas 
  ->      
    [117] 15:55    E.Adakauskas, A.Umantas  
 7   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
      21:11  21:18 [18']  
[78] 13:45    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
 10   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:17  21:19 [18']      
  [99] 15:05    V.Jonikas, K.Poškus    
 15         21:10  19:21  21:11 [28']    
 V.Jonikas, K.Poškus      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
  ->    D.Čekanauskas, S.Januška   3-a vieta
      [137] 17:15    D.Čekanauskas, S.Januška
       V.Jonikas, K.Poškus   21:17  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, R.Ražanauskas    
    [118] 15:55    A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:16  21:11 [15']   5-a vieta
      [138] 17:15    A.Rimkus, A.Vilčinskas
     A.Jonuškis, R.Kanapeckas     21:10  21:19 [16']
    [119] 15:55    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas  
     A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   10:21  22:20  21:15 [31']  
         
         
       A.Kamantauskas, R.Ražanauskas   7-a vieta
     
       A.Jonuškis, R.Kanapeckas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, E.Mackevičius    
   T.Grigas, E.Mackevičius   ->    
     T.Grigas, E.Mackevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [100] 15:05    D.Juršys, V.Razbadauskas
        21:12  21:13 [15']
   .    
    ->    
     D.Juršys, V.Razbadauskas  
   D.Juršys, V.Razbadauskas     ->  
   D.Juršys, V.Razbadauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.