Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
11
21
6
21
 20'
5
21
14
21
 17'
36/84
-48
0
3
2 Tadas Kikilas 
 Ignas Vaivada 
21
11
21
6
 20'
21
18
22
20
 26'
85/55
30
2
1
3 Aurimas Mizgiris 
 Gerhardas Skonsmanas 
21
5
21
14
 17'
18
21
20
22
 26'
80/62
18
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Česlovas Ramanauskas 
 Giedrius Stasiulis 
27
25
21
12
 26'
21
19
26
28
21
16
 44'
116/100
16
2
1
2 Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
25
27
12
21
 26'
15
21
21
18
19
21
 34'
92/108
-16
0
3
3 Donatas Narvilas 
 Artūras Ščerbakovas 
19
21
28
26
16
21
 44'
21
15
18
21
21
19
 34'
123/123
0
1
2



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Česlovas Ramanauskas,  Giedrius Stasiulis  
[62] 16:25   T.Kikilas, I.Vaivada
 3    Tadas Kikilas,  Ignas Vaivada   21:14  21:11 [23']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 5    Aurimas Mizgiris,  Gerhardas Skonsmanas  
[63] 16:25   A.Mizgiris, G.Skonsmanas
 6    Donatas Narvilas,  Artūras Ščerbakovas   21:16  21:10 [17']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 1    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas  
[64] 16:25   S.Galentas, A.Jachontovas
 4    Vitalij Krasovskij,  Gabrielius Vaičiulis   21:18  21:16 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.