Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
12
21
18
 22'
21
17
21
13
 22'
21
11
21
11
 19'
21
11
18
21
21
17
 33'
186/131
55
4
1
2 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
12
21
18
21
 22'
22
20
22
24
13
21
 37'
21
9
21
9
 19'
21
16
18
21
21
19
 35'
189/181
8
2
3
3 Monika Petreikytė 
 Skaistė Kliaubienė 
17
21
13
21
 22'
20
22
24
22
21
13
 37'
21
8
21
13
 20'
21
13
21
19
 26'
179/152
27
3
2
4 Diana Darbutienė 
 Rima Januškienė 
11
21
11
21
 19'
9
21
9
21
 19'
8
21
13
21
 20'
17
21
13
21
 25'
91/168
-77
0
5
5 Jurita Repšienė 
 Kristina Freimanaitė 
11
21
21
18
17
21
 33'
16
21
21
18
19
21
 35'
13
21
19
21
 26'
21
17
21
13
 25'
179/192
-13
1
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.