Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [9] 10:45   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Tomas Šorius 
 Kristina Freimanaitė 
    21:12  21:18 [18']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:10  21:10 [22']      
    [19] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
 5   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:18 [19']  
[2] 10:00   S.Galentas, R.Staupelienė      
 12   Erlandas Roličius 
 Diana Darbutienė 
  21:15  21:8 [17']      
  [10] 10:45   T.Jarutis, M.Petreikytė    
 13         21:4  16:21  21:15 [31']    
 T.Jarutis, M.Petreikytė      
 4   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [29] 12:55   E.Petrošius, V.Slušnienė
 3   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
        21:16  18:21  21:19 [31']
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 14       ->      
  [11] 10:45   V.Viederis, S.Kliaubienė    
 11   Gedas Petraitis 
 Jurita Repšienė 
    21:19  21:12 [26']    
[3] 10:00   V.Viederis, S.Kliaubienė      
 6   Vidmantas Viederis 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:12 [19']      
    [20] 11:35   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė  
 7   Arnoldas Mockus 
 Rima Januškienė 
      21:8  21:13 [22']  
[4] 10:00   A.Mockus, R.Januškienė      
 10   Marius Rimkus 
 Marija Rimkutė 
  21:14  21:9 [19']      
  [12] 10:45   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:15  23:21 [22']    
 V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    T.Jarutis, M.Petreikytė   3-a vieta
      [30] 12:55   V.Viederis, S.Kliaubienė
       V.Viederis, S.Kliaubienė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [21] 12:05   S.Galentas, R.Staupelienė  
     S.Galentas, R.Staupelienė   21:17  25:23 [27']   5-a vieta
      [31] 12:55   A.Mockus, R.Januškienė
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova     21:17  21:10 [24']
    [22] 12:05   A.Mockus, R.Januškienė  
     A.Mockus, R.Januškienė   21:15  21:13 [26']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
      [32] 12:55   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova
       A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   17:21  22:20  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, K.Freimanaitė    
   T.Šorius, K.Freimanaitė   ->    
    [13] 11:10   T.Šorius, K.Freimanaitė  
   E.Roličius, D.Darbutienė     21:10  19:21  21:16 [34']  
   E.Roličius, D.Darbutienė    
    ->     9-a vieta
      [23] 12:05   T.Šorius, K.Freimanaitė
        24:26  22:20  21:13 [39']
   G.Petraitis, J.Repšienė    
   G.Petraitis, J.Repšienė   ->    
    [14] 11:10   G.Petraitis, J.Repšienė  
   M.Rimkus, M.Rimkutė     21:12  21:16 [23']  
   M.Rimkus, M.Rimkutė    
    ->    
         
       E.Roličius, D.Darbutienė   11-a vieta
      [24] 12:05   E.Roličius, D.Darbutienė
       M.Rimkus, M.Rimkutė   21:15  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.