Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Gabrielius Vaičiulis ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:20   A.Mizgiris, S.Borisenko    
 8   Aurimas Mizgiris ,   Signė Borisenko    21:13  21:10    
  [15] 11:10   A.Mizgiris, S.Borisenko  
 5   Tadas Kikilas ,   Renata Platakytė      21:13  21:15 [46']  
[6] 10:20   T.Kikilas, R.Platakytė    
 4   Mindaugas Juodvalkis ,   Sandra Čečkauskienė    21:15  21:17 [15']    1-a vieta
    [25] 12:30   A.Mizgiris, S.Borisenko
 3   Giedrius Stasiulis ,   Neringa Martinavičiūtė        21:8  21:11 [17']
[7] 10:20   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
 6   Donatas Narvilas ,   Jolanta Sereckienė    17:21  21:15  21:14    
  [16] 11:10   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
 7   Česlovas Ramanauskas ,   Veronika Michailova      21:19  21:18  
[8] 10:20   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė    
 2   Artūras Jachontovas ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:17  19:21  21:14    
     
     T.Kikilas, R.Platakytė  3-a vieta
  [26] 12:30   T.Kikilas, R.Platakytė
   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė   21:11  21:18 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Vaičiulis, R.Petrošienė    
  [17] 11:35   G.Vaičiulis, R.Petrošienė  
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:16  21:12 [17']  5-a vieta
    [27] 12:30   G.Vaičiulis, R.Petrošienė
   D.Narvilas, J.Sereckienė     21:18  12:21  21:16 [29']
  [18] 11:35   D.Narvilas, J.Sereckienė  
   Č.Ramanauskas, V.Michailova   21:15  21:17  
       
       
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  7-a vieta
    [28] 12:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
     Č.Ramanauskas, V.Michailova   21:16  21:16 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.