Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Gabrielius Vaičiulis ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:20   A.Mizgiris, S.Borisenko    
 8   Aurimas Mizgiris ,   Signė Borisenko    21:13  21:10    
  [15] 11:10   A.Mizgiris, S.Borisenko  
 5   Tadas Kikilas ,   Renata Platakytė      21:13  21:15 [46']  
[6] 10:20   T.Kikilas, R.Platakytė    
 4   Mindaugas Juodvalkis ,   Sandra Čečkauskienė    21:15  21:17 [15']    1-a vieta
    [25] 12:30   A.Mizgiris, S.Borisenko
 3   Giedrius Stasiulis ,   Neringa Martinavičiūtė        21:8  21:11 [17']
[7] 10:20   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
 6   Donatas Narvilas ,   Jolanta Sereckienė    17:21  21:15  21:14    
  [16] 11:10   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
 7   Česlovas Ramanauskas ,   Veronika Michailova      21:19  21:18  
[8] 10:20   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė    
 2   Artūras Jachontovas ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:17  19:21  21:14    
     
     T.Kikilas, R.Platakytė  3-a vieta
  [26] 12:30   T.Kikilas, R.Platakytė
   A.Jachontovas, E.Grigeliūnienė   21:11  21:18 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Vaičiulis, R.Petrošienė    
  [17] 11:35   G.Vaičiulis, R.Petrošienė  
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:16  21:12 [17']  5-a vieta
    [27] 12:30   G.Vaičiulis, R.Petrošienė
   D.Narvilas, J.Sereckienė     21:18  12:21  21:16 [29']
  [18] 11:35   D.Narvilas, J.Sereckienė  
   Č.Ramanauskas, V.Michailova   21:15  21:17  
       
       
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  7-a vieta
    [28] 12:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
     Č.Ramanauskas, V.Michailova   21:16  21:16 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.