Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 15 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1  Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
   N.Tenikaitis      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [29] 11:20   N.Tenikaitis    
 9  Vilius Kontrimas        21:5  21:4 [14']    
 V.Kontrimas        
 24       ->        
  [13] 10:15   N.Šiaulys      
 25         21:13  21:9 [15']      
 N.Šiaulys        
 8  Nojus Šiaulys    ->        
      [47] 12:05   N.Tenikaitis  
 5  Rokas Krūminas          21:6  21:11 [18']  
 R.Krūminas        
 28       ->        
  [14] 10:15   R.Krūminas      
 21         21:14  13:21  21:19 [34']      
 J.Altaravičius        
 12  Jogaila Altaravičius    ->        
    [30] 11:20   A.Jokimčius    
 13  Arijus Pocius        21:8  21:15 [19']    
 A.Pocius        
 20       ->        
  [15] 10:35   A.Jokimčius      
 29         21:7  21:14 [17']      
 A.Jokimčius        
 4  Arnas Jokimčius    ->         1-a vieta
        [64] 13:15   K.Sakalauskas
 3  Rokas Dargis            21:11  21:17 [23']
 R.Dargis        
 30       ->        
  [16] 10:35   R.Dargis      
 19  Armandas Kazlauskas      21:5  21:2 [14']      
[3] 10:00   P.Jarašiūnas        
 14  Paulius Jarašiūnas    21:7  21:5 [18']        
    [31] 11:20   R.Dargis    
 11  Nojus Alijauskas        21:6  21:3 [16']    
 N.Alijauskas        
 22       ->        
  [17] 10:35   N.Alijauskas      
 27         21:13  21:11 [24']      
 U.Lygnugaris        
 6  Ugnius Lygnugaris    ->        
      [48] 12:05   K.Sakalauskas  
 7  Gabrielius Ostrovskis          21:17  21:11 [21']  
 G.Ostrovskis        
 26       ->        
  [18] 10:35   G.Ostrovskis      
 23         21:13  21:6 [19']      
 R.Bartkus        
 10  Robertas Bartkus    ->        
    [32] 11:20   K.Sakalauskas    
 15  Kasparas Andrijauskas        21:6  21:5 [17']    
[4] 10:00   E.Reuka        
 18  Eimantas Reuka    21:11  21:16 [19']      A.Jokimčius   3-a vieta
  [19] 10:35   K.Sakalauskas   [65] 13:15   R.Dargis
 31         21:6  21:0 [14']    R.Dargis   21:9  21:12 [20']
 K.Sakalauskas        
 2  Kipras Sakalauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Šiaulys    
      [49] 12:30   N.Šiaulys  
       R.Krūminas   21:19  16:21  21:19 [30']   5-a vieta
        [66] 13:15   N.Alijauskas
       N.Alijauskas     21:10  21:7 [21']
      [50] 12:30   N.Alijauskas  
       G.Ostrovskis   21:7  21:4 [23']  
           
           
         R.Krūminas   7-a vieta
        [67] 13:15   G.Ostrovskis
         G.Ostrovskis   19:21  22:20  21:14 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     V.Kontrimas    
     V.Kontrimas   ->    
      [51] 12:30   A.Pocius  
     J.Altaravičius     21:15  21:13 [23']  
    [33] 11:30   A.Pocius    
     A.Pocius   21:10  21:12 [26']     9-a vieta
        [68] 13:30   A.Pocius
     P.Jarašiūnas       21:19  13:21  22:20 [35']
    [34] 11:30   U.Lygnugaris    
     U.Lygnugaris   21:16  19:21  21:17 [34']    
      [52] 12:30   U.Lygnugaris  
     R.Bartkus     21:17  21:5 [24']  
    [35] 11:30   R.Bartkus    
     E.Reuka   21:19  21:8 [23']    
           
         V.Kontrimas   11-a vieta
        [69] 13:30   V.Kontrimas
         R.Bartkus   21:13  21:18 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       J.Altaravičius  
       J.Altaravičius   ->   13-a vieta
        [70] 13:30   J.Altaravičius
       P.Jarašiūnas     23:25  21:18  22:20 [37']
      [53] 12:30   P.Jarašiūnas  
       E.Reuka   21:7  21:7 [19']  
           
           
          15-a vieta
         E.Reuka
    Dėl 17-32 vietos      E.Reuka   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Kazlauskas
          ->
   A.Kazlauskas      
   A.Kazlauskas   ->      
     A.Kazlauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [36] 11:30   A.Kazlauskas  
        21:16  21:14 [18']  
   .      
    ->      
     K.Andrijauskas    
   K.Andrijauskas     ->    
   K.Andrijauskas      
    ->     19-a vieta
         K.Andrijauskas
         K.Andrijauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.