Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 58 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1  Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [10] 10:15   D.Lygnugarytė      
 17  Marija Kolojanskaitė      21:6  21:5 [15']      
[1] 10:00   M.Kolojanskaitė        
 16  Ema Pocevičiūtė    21:5  21:8 [16']        
    [20] 10:35   D.Lygnugarytė    
 9  Loreta Radavičiūtė        21:4  21:6 [17']    
 L.Radavičiūtė        
 24       ->        
  [5] 10:00   E.Žiaušytė      
 25         21:8  21:11 [22']      
 E.Žiaušytė        
 8  Erika Žiaušytė    ->        
      [39] 11:40   D.Lygnugarytė  
 5  Astrėja Nutautaitė          21:10  21:0 [20']  
 A.Nutautaitė        
 28       ->        
  [6] 10:00   U.Tiškutė      
 21         21:19  24:22 [28']      
 U.Tiškutė        
 12  Ugnė Tiškutė    ->        
    [21] 10:35   N.Seniūnaitė    
 13  Roberta Neverauskaitė        21:7  24:22 [25']    
 R.Neverauskaitė        
 20       ->        
  [7] 10:00   N.Seniūnaitė      
 29         21:9  21:10 [20']      
 N.Seniūnaitė        
 4  Nomeda Seniūnaitė    ->         1-a vieta
        [56] 12:50   D.Lygnugarytė
 3  Atėnė Peleckytė            21:16  21:13 [27']
 A.Peleckytė        
 30       ->        
  [11] 10:15   A.Peleckytė      
 19         21:7  21:6 [15']      
 U.Mackevičiūtė        
 14  Urtė Mackevičiūtė    ->        
    [22] 10:55   A.Peleckytė    
 11  Emilija Elzbergaitė        21:6  21:7 [16']    
 E.Elzbergaitė        
 22       ->        
  [8] 10:00   G.Gedminaitė      
 27         21:18  21:10 [21']      
 G.Gedminaitė        
 6  Gustė Gedminaitė    ->        
      [40] 11:40   L.Aleknavičiūtė  
 7  Viktorija Bernotaitė          14:21  21:17  21:8 [34']  
 V.Bernotaitė        
 26       ->        
  [9] 10:15   V.Bernotaitė      
 23         22:20  21:16 [23']      
 U.Drungilaitė        
 10  Ugnė Drungilaitė    ->        
    [23] 10:55   L.Aleknavičiūtė    
 15  Viltė Žakaitytė        21:5  21:7 [19']    
[2] 10:00   M.Monkevičiūtė        
 18  Mėta Monkevičiūtė    21:13  19:21  21:16 [30']      N.Seniūnaitė   3-a vieta
  [12] 10:15   L.Aleknavičiūtė   [57] 12:50   A.Peleckytė
 31         21:3  21:0 [19']    A.Peleckytė   21:10  21:12 [16']
 L.Aleknavičiūtė        
 2  Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Žiaušytė    
      [41] 12:00   U.Tiškutė  
       U.Tiškutė   21:17  21:13 [25']   5-a vieta
        [58] 12:50   V.Bernotaitė
       G.Gedminaitė     21:13  21:19 [20']
      [42] 12:00   V.Bernotaitė  
       V.Bernotaitė   21:4  21:9 [17']  
           
           
         E.Žiaušytė   7-a vieta
        [59] 12:50   E.Žiaušytė
         G.Gedminaitė   19:21  21:13  21:8 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kolojanskaitė      
    [24] 10:55   L.Radavičiūtė    
     L.Radavičiūtė   21:15  21:8 [24']    
      [43] 12:00   A.Nutautaitė  
     A.Nutautaitė     21:6  21:11 [17']  
    [25] 10:55   A.Nutautaitė    
     R.Neverauskaitė   21:3  21:5 [16']     9-a vieta
        [60] 12:50   A.Nutautaitė
     U.Mackevičiūtė       21:16  21:7 [17']
    [26] 11:00   E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   21:15  21:11 [21']    
      [44] 12:00   U.Drungilaitė  
     U.Drungilaitė     21:16  21:18 [21']  
    [27] 11:00   U.Drungilaitė    
     M.Monkevičiūtė   21:3  21:6 [19']    
           
         L.Radavičiūtė   11-a vieta
        [61] 13:00   E.Elzbergaitė
         E.Elzbergaitė   21:6  21:9 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kolojanskaitė    
      [45] 12:05   R.Neverauskaitė  
       R.Neverauskaitė   21:14  21:16 [24']   13-a vieta
        [62] 13:00   R.Neverauskaitė
       U.Mackevičiūtė     21:13  13:21  23:21 [36']
      [46] 12:05   U.Mackevičiūtė  
       M.Monkevičiūtė   21:16  21:16 [25']  
           
           
         M.Kolojanskaitė   15-a vieta
        [63] 13:15   M.Kolojanskaitė
    Dėl 17-32 vietos      M.Monkevičiūtė   16:21  21:16  21:14 [29']
         
   E.Pocevičiūtė      
   E.Pocevičiūtė   ->      
     E.Pocevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Pocevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [28] 11:00   E.Pocevičiūtė
          21:10  21:7 [19']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Žakaitytė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Žakaitytė    
   V.Žakaitytė     ->    
   V.Žakaitytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.