Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 27 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1  Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 16       ->      
   R.Lesinskas, K.Sakalauskas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [93] 14:45   R.Lesinskas, K.Sakalauskas  
 5  Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
      21:6  21:5 [28']  
 G.Ostrovskis, N.Šiaulys      
 12       ->      
  [83] 14:25   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius    
 13         21:17  21:23  21:18 [36']    
 P.Jarašiūnas, A.Jokimčius      
 4  Paulius Jarašiūnas 
 Arnas Jokimčius 
  ->       1-a vieta
      [103] 15:30   R.Lesinskas, K.Sakalauskas
 3  Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
        21:10  21:14 [33']
 R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 14       ->      
  [84] 14:25   R.Krūminas, U.Lygnugaris    
 11  Armandas Kazlauskas 
 Arijus Pocius 
    21:12  21:14 [26']    
[75] 14:00   A.Kazlauskas, A.Pocius      
 6  Robertas Bartkus 
 Vilius Kontrimas 
  21:17  21:9 [23']      
    [94] 14:45   R.Dargis, N.Tenikaitis  
 7  Nojus Alijauskas 
 Eimantas Reuka 
      21:5  21:1 [19']  
[76] 14:00   N.Alijauskas, E.Reuka      
 10  Jogaila Altaravičius 
 Kasparas Andrijauskas 
  21:16  21:12      
  [85] 14:25   R.Dargis, N.Tenikaitis    
 15         21:7  21:3 [15']    
 R.Dargis, N.Tenikaitis      
 2  Rokas Dargis 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    P.Jarašiūnas, A.Jokimčius   3-a vieta
      [104] 15:30   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius
       R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:12  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys   ->   5-a vieta
      [105] 15:30   G.Ostrovskis, N.Šiaulys
     A.Kazlauskas, A.Pocius     21:18  21:9 [23']
    [95] 14:45   A.Kazlauskas, A.Pocius  
     N.Alijauskas, E.Reuka   21:17  23:21 [22']  
         
         
        7-a vieta
       N.Alijauskas, E.Reuka
       N.Alijauskas, E.Reuka   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas
        ->
   R.Bartkus, V.Kontrimas    
   R.Bartkus, V.Kontrimas   ->    
    [96] 14:45   J.Altaravičius, K.Andrijauskas  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas     21:18  21:18 [26']  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Bartkus, V.Kontrimas
       R.Bartkus, V.Kontrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.