Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Ožalas 
 Vilius Bagdanavičius 
21
4
21
13
 15'
21
3
21
7
 12'
84/27
57
2
1
2 Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
4
21
13
21
 15'
21
12
21
9
 16'
59/63
-4
1
2
3 Ąžuolas Barkauskas 
 Mindaugas Butkus 
3
21
7
21
 12'
12
21
9
21
 16'
31/84
-53
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rapolas Grigaliūnas 
 Domas Pakšys 
21
9
21
11
 15'
21
8
21
4
 13'
84/32
52
2
1
2 Justinas Tomkevičius 
 Ignas Smaliukas 
9
21
11
21
 15'
21
8
21
4
 14'
62/54
8
1
2
3 Ernestas Pocej 
 Linas Ruželė 
8
21
4
21
 13'
8
21
4
21
 14'
24/84
-60
0
3



2019-03-02  
   1-a vieta
 1    Jonas Ožalas,  Vilius Bagdanavičius  
[142] 17:10   J.Ožalas, V.Bagdanavičius
 2    Rapolas Grigaliūnas,  Domas Pakšys   18:21  21:14  21:14 [31']
   



2019-03-02  
   3-a vieta
 3    Simas Novikas,  Simas Kanapeckas  
[141] 17:10   S.Novikas, S.Kanapeckas
 4    Justinas Tomkevičius,  Ignas Smaliukas   21:16  21:19 [20']
   



2019-03-02  
   5-a vieta
 5    Ąžuolas Barkauskas,  Mindaugas Butkus  
[143] 17:10   Ą.Barkauskas, M.Butkus
 6    Ernestas Pocej,  Linas Ruželė   21:7  21:8 [12']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.