Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
  [144] 17:10    N.Tenikaitis      
 17   Emilius Klarenbeek      21:19  16:21  21:13 [25']      
[136] 16:45    E.Klarenbeek        
 16   Pijus Povilonis    21:8  21:10 [14']        
    [161] 18:05    A.Kaminskas    
 9   Daugirdas Špakauskas        21:19  21:18 [24']    
 D.Špakauskas        
 24       ->        
  [145] 17:10    A.Kaminskas      
 25         21:8  21:15 [18']      
 A.Kaminskas        
 8   Adas Kaminskas    ->        
      [179] 18:55    R.Lesinskas  
 5   Rokas Lesinskas          14:21  21:16  22:20 [41']  
 R.Lesinskas        
 28       ->        
  [146] 17:10    R.Lesinskas      
 21         21:10  21:5 [14']      
 J.Peciukonis        
 12   Justas Peciukonis    ->        
    [162] 18:05    R.Lesinskas    
 13   Benas Bačkaitis        22:20  21:18 [22']    
 B.Bačkaitis        
 20       ->        
  [147] 17:10    D.Daugėla      
 29         21:9  21:11 [15']      
 D.Daugėla        
 4   Domas Daugėla    ->         1-a vieta
        [196] 19:45    R.Lesinskas
 3   Nojus Budrikas            21:12  21:12 [20']
 N.Budrikas        
 30       ->        
  [148] 17:10    N.Budrikas      
 19         21:11  21:4 [15']      
 K.Līcis        
 14   Kārlis Līcis    ->        
    [163] 18:05    N.Budrikas    
 11   Rokas Barkauskas        13:21  21:13  21:17 [34']    
 R.Barkauskas        
 22       ->        
  [149] 17:35    M.Šatkauskas      
 27         21:15  21:19 [19']      
 M.Šatkauskas        
 6   Mantas Šatkauskas    ->        
      [180] 18:55    N.Budrikas  
 7   Benediktas Kamantauskas          21:18  21:12 [24']  
 B.Kamantauskas        
 26       ->        
  [150] 17:35    B.Kamantauskas      
 23         21:15  14:21  21:13 [26']      
 D.Gabriūnas        
 10   Dominykas Gabriūnas    ->        
    [164] 18:05    J.Žukauskas    
 15   Paulius Jakubčionis        21:16  21:17 [22']    
[137] 16:45    P.Jakubčionis        
 18   Laurynas Vaitkevičius    21:14  22:20 [15']      A.Kaminskas   3-a vieta
  [151] 17:35    J.Žukauskas   [197] 20:15    A.Kaminskas
 31         21:15  21:17 [16']    J.Žukauskas   21:17  14:21  21:17 [36']
 J.Žukauskas        
 2   Justas Žukauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Tenikaitis    
      [181] 19:20    D.Daugėla  
       D.Daugėla   18:21  21:15  21:15 [26']   5-a vieta
        [198] 20:15    M.Šatkauskas
       M.Šatkauskas     21:17  21:8 [16']
      [182] 19:20    M.Šatkauskas  
       B.Kamantauskas   21:19  21:16 [20']  
           
           
         N.Tenikaitis   7-a vieta
        [199] 20:15    N.Tenikaitis
         B.Kamantauskas   21:19  21:18 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Klarenbeek      
    [165] 18:30    E.Klarenbeek    
     D.Špakauskas   21:17  21:13 [18']    
      [183] 19:20    J.Peciukonis  
     J.Peciukonis     21:18  12:21  21:15 [29']  
    [166] 18:30    J.Peciukonis    
     B.Bačkaitis   21:15  21:12 [16']     9-a vieta
        [200] 20:15    R.Barkauskas
     K.Līcis       21:19  21:18 [17']
    [167] 18:30    R.Barkauskas    
     R.Barkauskas   21:13  21:18 [21']    
      [184] 19:20    R.Barkauskas  
     D.Gabriūnas     17:21  21:16  22:20 [30']  
    [168] 18:30    D.Gabriūnas    
     P.Jakubčionis   21:15  19:21  21:12 [26']    
           
         E.Klarenbeek   11-a vieta
        [201] 20:15    D.Gabriūnas
         D.Gabriūnas   16:21  21:14  21:13 [29']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Špakauskas    
      [185] 19:20    D.Špakauskas  
       B.Bačkaitis   21:10  21:8 [18']   13-a vieta
        [202] 20:15    D.Špakauskas
       K.Līcis     21:23  21:13  21:14 [27']
      [186] 19:20    P.Jakubčionis  
       P.Jakubčionis   21:17  21:13 [17']  
           
           
         B.Bačkaitis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      K.Līcis   ->
         
   P.Povilonis      
   P.Povilonis   ->      
     P.Povilonis    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Povilonis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [152] 17:35    L.Vaitkevičius
          24:22  19:21  21:18 [30']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Vaitkevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     L.Vaitkevičius    
   L.Vaitkevičius     ->    
   L.Vaitkevičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.