Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Justas Žukauskas ,   Domas Daugėla   Dėl 1-4 vietų    
[207] 20:40    J.Žukauskas, D.Daugėla    
 8   Emilius Klarenbeek ,   Justas Peciukonis    21:11  21:19 [16']    
  [214] 21:05    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Daugirdas Špakauskas ,   Titas Žibūda      21:11  21:14 [17']  
[208] 20:40    D.Špakauskas, T.Žibūda    
 4   Nojus Tenikaitis ,   Benas Bačkaitis    19:21  21:14  21:19 [33']    1-a vieta
    [221] 21:30    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Rokas Lesinskas ,   Benediktas Kamantauskas        22:20  21:17 [20']
[209] 20:40    R.Lesinskas, B.Kamantauskas    
 6   Adas Kaminskas ,   Dominykas Gabriūnas    21:5  12:21  21:13 [27']    
  [215] 21:05    M.Šatkauskas, N.Budrikas  
 7   Rokas Barkauskas ,   Laurynas Vaitkevičius      22:24  21:19  21:19 [42']  
[210] 20:40    M.Šatkauskas, N.Budrikas    
 2   Mantas Šatkauskas ,   Nojus Budrikas    21:16  21:16 [16']    
     
     D.Špakauskas, T.Žibūda  3-a vieta
  [222] 21:30    R.Lesinskas, B.Kamantauskas
   R.Lesinskas, B.Kamantauskas   21:12  21:17 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Klarenbeek, J.Peciukonis    
  [216] 21:05    N.Tenikaitis, B.Bačkaitis  
   N.Tenikaitis, B.Bačkaitis   21:23  21:14  21:14 [30']  5-a vieta
    [223] 21:30    N.Tenikaitis, B.Bačkaitis
   A.Kaminskas, D.Gabriūnas     21:15  19:21  21:17 [30']
  [217] 21:05    A.Kaminskas, D.Gabriūnas  
   R.Barkauskas, L.Vaitkevičius   21:0  
       
       
     E.Klarenbeek, J.Peciukonis  7-a vieta
    [224] 21:30    E.Klarenbeek, J.Peciukonis
     R.Barkauskas, L.Vaitkevičius   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.