Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Justas Žukauskas ,   Domas Daugėla   Dėl 1-4 vietų    
[207] 20:40    J.Žukauskas, D.Daugėla    
 8   Emilius Klarenbeek ,   Justas Peciukonis    21:11  21:19 [16']    
  [214] 21:05    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Daugirdas Špakauskas ,   Titas Žibūda      21:11  21:14 [17']  
[208] 20:40    D.Špakauskas, T.Žibūda    
 4   Nojus Tenikaitis ,   Benas Bačkaitis    19:21  21:14  21:19 [33']    1-a vieta
    [221] 21:30    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Rokas Lesinskas ,   Benediktas Kamantauskas        22:20  21:17 [20']
[209] 20:40    R.Lesinskas, B.Kamantauskas    
 6   Adas Kaminskas ,   Dominykas Gabriūnas    21:5  12:21  21:13 [27']    
  [215] 21:05    M.Šatkauskas, N.Budrikas  
 7   Rokas Barkauskas ,   Laurynas Vaitkevičius      22:24  21:19  21:19 [42']  
[210] 20:40    M.Šatkauskas, N.Budrikas    
 2   Mantas Šatkauskas ,   Nojus Budrikas    21:16  21:16 [16']    
     
     D.Špakauskas, T.Žibūda  3-a vieta
  [222] 21:30    R.Lesinskas, B.Kamantauskas
   R.Lesinskas, B.Kamantauskas   21:12  21:17 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Klarenbeek, J.Peciukonis    
  [216] 21:05    N.Tenikaitis, B.Bačkaitis  
   N.Tenikaitis, B.Bačkaitis   21:23  21:14  21:14 [30']  5-a vieta
    [223] 21:30    N.Tenikaitis, B.Bačkaitis
   A.Kaminskas, D.Gabriūnas     21:15  19:21  21:17 [30']
  [217] 21:05    A.Kaminskas, D.Gabriūnas  
   R.Barkauskas, L.Vaitkevičius   21:0  
       
       
     E.Klarenbeek, J.Peciukonis  7-a vieta
    [224] 21:30    E.Klarenbeek, J.Peciukonis
     R.Barkauskas, L.Vaitkevičius   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.