Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Jogailė Kelečiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [156] 17:35    J.Kelečiūtė    
 9   Toma Pacevičiūtė      21:7  21:5 [14']    
[138] 16:45    E.Kazlauskaitė      
 8   Emilė Kazlauskaitė    21:15  10:21  21:18 [28']      
    [174] 18:55    J.Kelečiūtė  
 5   Gintarė Tomkevičiūtė        21:14  21:10 [16']  
 G.Tomkevičiūtė      
 12       ->      
  [157] 18:05    Ū.Lasinskaitė    
 13         21:19  21:9 [16']    
 Ū.Lasinskaitė      
 4   Ūla Lasinskaitė    ->       1-a vieta
      [192] 19:45    M.Marcinkevičiūtė
 3   Akvilė Petkevičiūtė          17:21  21:16  21:15 [29']
 A.Petkevičiūtė      
 14       ->      
  [158] 18:05    A.Petkevičiūtė    
 11   Airida Ališauskaitė      21:6  21:17 [13']    
[139] 16:45    U.Stankevičiūtė      
 6   Ugnė Stankevičiūtė    21:8  21:7 [14']      
    [175] 18:55    M.Marcinkevičiūtė  
 7   Lukrecija Bartuškaitė        21:11  21:12 [18']  
[140] 16:45    L.Bartuškaitė      
 10   Viktorija Kazlauskaitė    21:7  21:9 [14']      
  [159] 18:05    M.Marcinkevičiūtė    
 15         21:10  21:12 [14']    
 M.Marcinkevičiūtė      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->    Ū.Lasinskaitė   3-a vieta
      [193] 19:45    A.Petkevičiūtė
       A.Petkevičiūtė   21:13  21:12 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Kazlauskaitė    
    [176] 18:55    G.Tomkevičiūtė  
     G.Tomkevičiūtė   21:16  17:21  21:18 [24']   5-a vieta
      [194] 19:45    L.Bartuškaitė
     U.Stankevičiūtė     21:11  21:16 [16']
    [177] 18:55    L.Bartuškaitė  
     L.Bartuškaitė   14:21  21:14  21:9 [23']  
         
         
       E.Kazlauskaitė   7-a vieta
      [195] 19:45    U.Stankevičiūtė
       U.Stankevičiūtė   21:9  21:6 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Pacevičiūtė    
   T.Pacevičiūtė   ->    
     T.Pacevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [178] 18:55    T.Pacevičiūtė
        21:15  21:15 [17']
   A.Ališauskaitė    
   A.Ališauskaitė   ->    
    [160] 18:05    V.Kazlauskaitė  
   V.Kazlauskaitė     18:21  21:14  26:24 [29']  
   V.Kazlauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Ališauskaitė
       A.Ališauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.