Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
21
6
21
4
 14'
21
15
21
7
 18'
84/32
52
2
1
2 Daniel Tankevič 
 Joringis Skirgaila 
6
21
4
21
 14'
10
21
8
21
 15'
28/84
-56
0
3
3 Regnars Bajars 
 Toms Sala 
15
21
7
21
 18'
21
10
21
8
 15'
64/60
4
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jokūbas Kazlauskas 
 Jurgis Jatulis 
9
21
12
21
 15'
21
3
21
16
 16'
63/61
2
1
2
2 Pijus Kovas 
 Eimantas Puidokas 
21
9
21
12
 15'
21
7
21
6
 12'
84/34
50
2
1
3 Vaidas Voroneckis 
 Augustas Lukošius 
3
21
16
21
 16'
7
21
6
21
 12'
32/84
-52
0
3



2019-03-02  
   1-a vieta
 1    Dominik Tankevič,  Daniel Leonovič  
[34] 11:30   D.Tankevič, D.Leonovič
 4    Pijus Kovas,  Eimantas Puidokas   21:15  21:12 [19']
   



2019-03-02  
   3-a vieta
 2    Jokūbas Kazlauskas,  Jurgis Jatulis  
[35] 11:30   R.Bajars, T.Sala
 5    Regnars Bajars,  Toms Sala   21:14  21:7 [18']
   



2019-03-02  
   5-a vieta
 3    Daniel Tankevič,  Joringis Skirgaila  
[36] 11:30   V.Voroneckis, A.Lukošius
 6    Vaidas Voroneckis,  Augustas Lukošius   21:15  15:21  21:18 [34']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13    MV  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.