Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Daniel Tankevič   Dėl 1-4 vietų    
[59] 12:45    D.Tankevič    
 8   Kostas Kudirka    21:1  21:1 [12']    
  [73] 13:30    D.Tankevič  
 5   Benas Drobavičius      21:14  21:14 [16']  
[60] 12:45    M.Špakauskas    
 4   Matas Špakauskas    21:9  21:9 [18']    1-a vieta
    [99] 14:40   D.Tankevič
 3   Rokas Daugėla        21:15  21:13 [25']
[61] 12:45    R.Daugėla    
 6   Gintaras Day-Sirrat    21:8  21:10 [13']    
  [74] 13:30    R.Daugėla  
 7   Ignas Martyšius      21:11  21:12 [14']  
[62] 12:45    I.Martyšius    
 2   Joringis Skirgaila    ->    
     
     M.Špakauskas  3-a vieta
  [100] 14:40    M.Špakauskas
   I.Martyšius   21:6  21:10 [14']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Kudirka    
  [75] 13:30    B.Drobavičius  
   B.Drobavičius   21:3  21:11 [15']  5-a vieta
    [101] 15:05    G.Day-Sirrat
   G.Day-Sirrat     21:19  21:15 [19']
  [76] 13:30    G.Day-Sirrat  
   J.Skirgaila   ->  
       
       
     K.Kudirka  7-a vieta
    [102] 15:05    K.Kudirka
     J.Skirgaila   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.