Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jurgita Bazytė 
 Viktorija Suško 
21
18
9
21
14
21
 33'
21
13
21
13
 22'
14
21
14
21
 22'
114/128
-14
1
3
2 Jolanta Treinytė 
 Regina Narijauskaitė 
18
21
21
9
21
14
 33'
21
8
13
21
21
11
 32'
24
26
7
21
 57'
146/131
15
2
2
3 Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
13
21
13
21
 22'
8
21
21
13
11
21
 32'
11
21
14
21
 22'
91/139
-48
0
4
4 Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
21
14
21
14
 22'
26
24
21
7
 57'
21
11
21
14
 22'
131/84
47
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
21
11
21
16
 24'
21
19
21
11
 28'
84/57
27
2
1
2 Asta Bačkaitienė 
 Gerda Krizonytė 
11
21
16
21
 24'
21
17
17
21
16
21
 38'
81/101
-20
0
3
3 Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
19
21
11
21
 28'
17
21
21
17
21
16
 38'
89/96
-7
1
2



2019-05-25  
   1-a vieta
 2    Indrė Petrulaitienė,  Rasa Šulnienė  
[77] 13:40   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 7    Kotryna Remeikaitė,  Aušrinė Balazaitė   21:11  21:8 [11']
   



2019-05-25  
   3-a vieta
 3    Jolanta Treinytė,  Regina Narijauskaitė  
[78] 13:40   J.Treinytė, R.Narijauskaitė
 6    Vida Giedra,  Eglė Ramanauskaitė   11:21  21:18  21:16 [34']
   



2019-05-25  
   5-a vieta
 1    Jurgita Bazytė,  Viktorija Suško  
[79] 13:40   J.Bazytė, V.Suško
 4    Asta Bačkaitienė,  Gerda Krizonytė   23:21  21:16 [12']
   



 
   7-a vieta
 5    Birutė Baranauskaitė,  Laima Chomskytė  
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.