Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 32       ->        
  [28] 11:20   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 17   Raimondas Beniušis 
 Jurita Repšienė 
    21:13  21:9 [21']      
[20] 11:00   P.Lukošius, K.Freimanaitė        
 16   Paulius Lukošius 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:11 [29']        
    [40] 12:35   D.Kumar, R.Staupelienė    
 9   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:10  21:16 [23']    
 P.Bareika, S.Kliaubienė        
 24       ->        
  [24] 11:00   D.Kumar, R.Staupelienė      
 25         21:14  21:18 [24']      
 D.Kumar, R.Staupelienė        
 8   Devender Kumar 
 Renata Staupelienė 
  ->        
      [55] 14:15   D.Kumar, R.Staupelienė  
 5   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
        19:21  21:14  21:17 [30']  
 E.Gedminas, E.Gedminienė        
 28       ->        
  [25] 11:20   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė      
 21         21:16  21:10 [22']      
 A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė        
 12   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
  ->        
    [41] 13:00   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 13   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
      23:25  21:11  21:14 [32']    
[21] 11:00   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė        
 20   Dainius Martyšius 
 Laura Špogienė 
  21:10  21:2 [21']        
  [29] 11:45   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 29         21:18  21:14 [25']      
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė        
 4   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->         1-a vieta
        [67] 15:30   D.Kumar, R.Staupelienė
 3   Ramūnas Dovydėnas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
          16:21  21:18  21:19 [33']
 R.Dovydėnas, J.Živatkauskaitė        
 30       ->        
  [30] 11:45   R.Dovydėnas, J.Živatkauskaitė      
 19   Mindaugas Macijauskas 
 Agnė Navickienė 
    11:21  21:18  21:18 [34']      
[22] 11:00   R.Balvočius, D.Valantinaitė        
 14   Ramūnas Balvočius 
 Diana Valantinaitė 
  21:18  21:13 [26']        
    [42] 13:00   A.Pičiacha, V.Martinkienė    
 11   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
      21:11  21:13 [18']    
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 22       ->        
  [26] 11:20   A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 27         21:17  21:8 [22']      
 A.Pičiacha, V.Martinkienė        
 6   Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  ->        
      [56] 14:15   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
 7   Tadas Jarutis 
 Rima Januškienė 
        21:16  21:15 [22']  
 T.Jarutis, R.Januškienė        
 26       ->        
  [27] 11:20   E.Goris, L.Gorienė      
 23         21:11  21:13 [19']      
 E.Goris, L.Gorienė        
 10   Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
  ->        
    [43] 13:00   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15   Tomas Petrauskas 
 Eglė Kaminskaitė 
      21:18  21:8 [19']    
[23] 11:00   S.Lukonas, D.Darbutienė        
 18   Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
  21:19  21:6 [21']      G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
  [31] 11:45   E.Petrošius, V.Slušnienė   [68] 15:30   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė
 31         21:18  17:21  21:12 [31']    E.Petrošius, V.Slušnienė   21:11  21:12 [18']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
      [57] 14:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
       A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   19:21  21:16  21:9 [30']   5-a vieta
        [69] 15:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
       R.Dovydėnas, J.Živatkauskaitė     21:11  21:9 [18']
      [58] 14:40   R.Dovydėnas, J.Živatkauskaitė  
       E.Goris, L.Gorienė   16:21  21:12  21:12 [28']  
           
           
         A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   7-a vieta
       
         E.Goris, L.Gorienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Lukošius, K.Freimanaitė      
    [44] 13:00   P.Bareika, S.Kliaubienė    
     P.Bareika, S.Kliaubienė   21:19  21:13 [23']    
      [59] 14:40   P.Bareika, S.Kliaubienė  
     E.Gedminas, E.Gedminienė     21:19  21:6 [21']  
    [45] 13:25   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
     J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   21:18  21:17 [25']     9-a vieta
        [70] 15:55   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     R.Balvočius, D.Valantinaitė       21:14  21:13 [20']
    [46] 13:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:11  17:21  21:11 [33']    
      [60] 14:40   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     T.Jarutis, R.Januškienė     21:7  19:21  21:8 [36']  
    [47] 13:25   S.Lukonas, D.Darbutienė    
     S.Lukonas, D.Darbutienė   21:13  21:10 [20']    
           
         J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   11-a vieta
       
         S.Lukonas, D.Darbutienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Lukošius, K.Freimanaitė    
       
       E.Gedminas, E.Gedminienė   ->   13-a vieta
       
       R.Balvočius, D.Valantinaitė     ->
       
       T.Jarutis, R.Januškienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Beniušis, J.Repšienė      
   R.Beniušis, J.Repšienė   ->      
     R.Beniušis, J.Repšienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [32] 11:45   R.Beniušis, J.Repšienė  
        21:12  21:17 [22']  
   .      
    ->      
     D.Martyšius, L.Špogienė    
   D.Martyšius, L.Špogienė     ->    
   D.Martyšius, L.Špogienė      
    ->       17-a vieta
        [48] 13:25   R.Beniušis, J.Repšienė
          21:16  21:17 [22']
   M.Macijauskas, A.Navickienė      
   M.Macijauskas, A.Navickienė   ->      
     M.Macijauskas, A.Navickienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [33] 12:10   M.Macijauskas, A.Navickienė  
        21:19  21:9 [25']  
   .      
    ->      
     T.Petrauskas, E.Kaminskaitė    
   T.Petrauskas, E.Kaminskaitė     ->    
   T.Petrauskas, E.Kaminskaitė      
    ->    D.Martyšius, L.Špogienė   19-a vieta
       
         T.Petrauskas, E.Kaminskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VV    MV  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.