Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Minija Barauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė      
 16       ->      
  [61] 14:20   M.Barauskaitė    
 9   Amelija Klimaitė      11:0  11:3  11:1 [13']    
[49] 13:40   A.Klimaitė      
 8   Vaiva Plieniūtė    12:10  11:9  11:7 [29']      
    [72] 15:15   M.Barauskaitė  
 5   Lukrecija Bartuškaitė        11:3  11:5  11:5 [16']  
[50] 13:40   L.Bartuškaitė      
 12   Gabija Acutė    11:4  11:7  11:8 [11']      
  [62] 14:20   A.Ramaneckaitė    
 13   Skaistė Liutkutė      11:6  11:9  11:9 [22']    
[51] 13:40   A.Ramaneckaitė      
 4   Aurelija Ramaneckaitė    11:6  11:7  11:2 [30']       1-a vieta
      [82] 15:55   M.Barauskaitė
 3   Akvilė Petkevičiūtė          12:10  11:4  14:12 [18']
 A.Petkevičiūtė      
 14       ->      
  [63] 14:35   A.Petkevičiūtė    
 11   Mantė Songinaitė      11:6  11:4  11:9 [15']    
[52] 13:40   G.Tomkevičiūtė      
 6   Gintarė Tomkevičiūtė    11:8  11:5  11:8 [24']      
    [73] 15:15   M.Marcinkevičiūtė  
 7   Ugnė Stankevičiūtė        14:12  11:5  7:11  11:4 [24']  
[53] 13:40   U.Stankevičiūtė      
 10   Rugilė Vosyliutė    11:4  11:6  11:9 [16']      
  [64] 14:35   M.Marcinkevičiūtė    
 15         11:5  11:8  11:2 [15']    
 M.Marcinkevičiūtė      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->    A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [83] 15:55   A.Petkevičiūtė
       A.Petkevičiūtė   11:7  11:5  11:7 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Klimaitė    
    [74] 15:15   L.Bartuškaitė  
     L.Bartuškaitė   11:3  11:4  11:1 [18']   5-a vieta
      [84] 15:55   L.Bartuškaitė
     G.Tomkevičiūtė     11:8  5:11  7:11  11:1  11:8 [34']
    [75] 15:15   U.Stankevičiūtė  
     U.Stankevičiūtė   7:11  8:11  11:5  11:6  11:9 [34']  
         
         
       A.Klimaitė   7-a vieta
     
       G.Tomkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Plieniūtė    
   V.Plieniūtė   ->    
    [76] 15:15   V.Plieniūtė  
   G.Acutė     11:7  11:7  11:7 [15']  
  [65] 14:35   G.Acutė    
   S.Liutkutė   12:10  9:11  11:8  13:11 [23']     9-a vieta
      [85] 16:10   M.Songinaitė
        11:7  11:2  11:7 [16']
   M.Songinaitė    
   M.Songinaitė   ->    
    [77] 15:35   M.Songinaitė  
   R.Vosyliutė     11:9  11:7  11:3 [20']  
   R.Vosyliutė    
    ->    
         
       G.Acutė   11-a vieta
     
       R.Vosyliutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   ->   13-a vieta
       S.Liutkutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.