Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 16       ->      
  [56] 14:00   R.Lesinskas, K.Sakalauskas    
 9   Aistis Baltakis 
 Benas Bačkaitis 
    11:5  11:1  11:5 [16']    
[44] 13:00   P.Jakubčionis, D.Gabriūnas      
 8   Paulius Jakubčionis 
 Dominykas Gabriūnas 
  11:6  12:10  11:4 [21']      
    [66] 14:35   R.Lesinskas, K.Sakalauskas  
 5   Adomas Zavackas 
 Benediktas Kamantauskas 
      6:11  11:9  11:8  11:4 [22']  
[45] 13:20   A.Zavackas, B.Kamantauskas      
 12   Domantas Jankauskas 
 Paulius Jarašiūnas 
  11:5  11:6  11:3 [16']      
  [57] 14:00   A.Zavackas, B.Kamantauskas    
 13   Titas Bartusevičius 
 Maksim Čerkasov 
    12:10  11:9  9:11  11:8 [25']    
[46] 13:20   J.Žukauskas, S.Duoba      
 4   Justas Žukauskas 
 Simonas Duoba 
  11:8  11:4  11:2 [17']       1-a vieta
      [78] 15:35   R.Lesinskas, K.Sakalauskas
 3   Emilis Jonkus 
 Titas Žibūda 
        11:5  11:3  14:12 [22']
 E.Jonkus, T.Žibūda      
 14       ->      
  [58] 14:00   E.Jonkus, T.Žibūda    
 11   Augustas Lukošius 
 Vaidas Voroneckis 
    11:6  11:3  11:4 [21']    
[47] 13:20   T.Puišys, B.Markevičius      
 6   Tautvydas Puišys 
 Benas Markevičius 
  11:5  11:2  11:6 [22']      
    [67] 14:35   E.Jonkus, T.Žibūda  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Jurgis Jatulis 
      11:8  11:6  5:11  11:5 [24']  
[48] 13:20   E.Klarenbeek, J.Skirgaila      
 10   Emilius Klarenbeek 
 Joringis Skirgaila 
  11:9  11:7  11:8 [19']      
  [59] 14:20   M.Šatkauskas, A.Kaminskas    
 15         11:4  14:15  11:7  11:6 [29']    
 M.Šatkauskas, A.Kaminskas      
 2   Mantas Šatkauskas 
 Adas Kaminskas 
  ->    A.Zavackas, B.Kamantauskas   3-a vieta
      [79] 15:35   M.Šatkauskas, A.Kaminskas
       M.Šatkauskas, A.Kaminskas   8:11  14:15  11:7  12:10  15:13 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jakubčionis, D.Gabriūnas    
    [68] 14:55   J.Žukauskas, S.Duoba  
     J.Žukauskas, S.Duoba   11:9  12:10  12:10 [24']   5-a vieta
      [80] 15:35   J.Žukauskas, S.Duoba
     T.Puišys, B.Markevičius     11:7  8:11  11:7  11:6 [26']
    [69] 14:55   E.Klarenbeek, J.Skirgaila  
     E.Klarenbeek, J.Skirgaila   11:5  11:8  11:7 [22']  
         
         
       P.Jakubčionis, D.Gabriūnas   7-a vieta
     
       T.Puišys, B.Markevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Baltakis, B.Bačkaitis    
   A.Baltakis, B.Bačkaitis   ->    
    [70] 14:55   A.Baltakis, B.Bačkaitis  
   D.Jankauskas, P.Jarašiūnas     11:8  11:4  6:11  11:7 [24']  
  [60] 14:20   T.Bartusevičius, M.Čerkasov    
   T.Bartusevičius, M.Čerkasov   11:4  7:11  7:11  11:9  11:6 [27']     9-a vieta
      [81] 15:55   J.Kazlauskas, J.Jatulis
        11:9  11:9  12:10 [20']
   A.Lukošius, V.Voroneckis    
   A.Lukošius, V.Voroneckis   ->    
    [71] 14:55   J.Kazlauskas, J.Jatulis  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis     15:13  11:3  11:6 [18']  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis    
    ->    
         
       T.Bartusevičius, M.Čerkasov   11-a vieta
     
       A.Lukošius, V.Voroneckis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Jankauskas, P.Jarašiūnas  
     D.Jankauskas, P.Jarašiūnas   ->   13-a vieta
       D.Jankauskas, P.Jarašiūnas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.