Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Nojus Budrikas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė      
 16       ->      
  [14] 10:50   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė    
 9   Jokūbas Kazlauskas 
 Skaistė Liutkutė 
    11:4  11:6  11:5 [15']    
[3] 10:00   P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė      
 8   Paulius Jakubčionis 
 Ugnė Stankevičiūtė 
  7:11  11:5  11:7  11:5 [21']      
    [27] 11:45   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Adomas Zavackas 
 Urtė Gatelytė 
      11:3  11:2  11:3 [16']  
 A.Zavackas, U.Gatelytė      
 12       ->      
  [15] 10:50   A.Zavackas, U.Gatelytė    
 13         9:11  11:8  11:5  6:11  11:6 [27']    
 B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė      
 4   Benediktas Kamantauskas 
 Nomeda Seniūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [38] 12:45   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė
 3   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
        13:11  11:8  11:9 [20']
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [16] 10:50   R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 11         11:6  11:9  13:11 [18']    
 D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė      
 6   Dominykas Gabriūnas 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
  ->      
    [28] 11:45   R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
 7   Jurgis Jatulis 
 Ieva Paškevičiūtė 
      13:11  11:9  12:10 [22']  
[4] 10:00   E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė      
 10   Emilius Klarenbeek 
 Emilė Kazlauskaitė 
  8:11  11:6  11:8  13:11 [27']      
  [17] 11:10   T.Žibūda, A.Petkevičiūtė    
 15         11:4  11:3  11:6 [17']    
 T.Žibūda, A.Petkevičiūtė      
 2   Titas Žibūda 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  ->    A.Zavackas, U.Gatelytė   3-a vieta
      [39] 12:45   T.Žibūda, A.Petkevičiūtė
       T.Žibūda, A.Petkevičiūtė   11:7  12:14  11:5  11:5 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė    
    [29] 12:05   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė  
     B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė   6:11  11:6  11:9  11:6 [21']   5-a vieta
      [40] 12:45   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė
     D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė     11:7  11:5  4:11  14:12 [25']
    [30] 12:05   E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė  
     E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė   11:6  11:6  9:11  11:7 [22']  
         
         
       P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė   7-a vieta
     
       D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazlauskas, S.Liutkutė    
   J.Kazlauskas, S.Liutkutė   ->    
     J.Kazlauskas, S.Liutkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [18] 11:10   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė
        5:11  11:8  11:7  11:3 [23']
   .    
    ->    
     J.Jatulis, I.Paškevičiūtė  
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė     ->  
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.