Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Nojus Budrikas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė      
 16       ->      
  [14] 10:50   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė    
 9   Jokūbas Kazlauskas 
 Skaistė Liutkutė 
    11:4  11:6  11:5 [15']    
[3] 10:00   P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė      
 8   Paulius Jakubčionis 
 Ugnė Stankevičiūtė 
  7:11  11:5  11:7  11:5 [21']      
    [27] 11:45   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Adomas Zavackas 
 Urtė Gatelytė 
      11:3  11:2  11:3 [16']  
 A.Zavackas, U.Gatelytė      
 12       ->      
  [15] 10:50   A.Zavackas, U.Gatelytė    
 13         9:11  11:8  11:5  6:11  11:6 [27']    
 B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė      
 4   Benediktas Kamantauskas 
 Nomeda Seniūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [38] 12:45   N.Budrikas, M.Marcinkevičiūtė
 3   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
        13:11  11:8  11:9 [20']
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [16] 10:50   R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 11         11:6  11:9  13:11 [18']    
 D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė      
 6   Dominykas Gabriūnas 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
  ->      
    [28] 11:45   R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
 7   Jurgis Jatulis 
 Ieva Paškevičiūtė 
      13:11  11:9  12:10 [22']  
[4] 10:00   E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė      
 10   Emilius Klarenbeek 
 Emilė Kazlauskaitė 
  8:11  11:6  11:8  13:11 [27']      
  [17] 11:10   T.Žibūda, A.Petkevičiūtė    
 15         11:4  11:3  11:6 [17']    
 T.Žibūda, A.Petkevičiūtė      
 2   Titas Žibūda 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  ->    A.Zavackas, U.Gatelytė   3-a vieta
      [39] 12:45   T.Žibūda, A.Petkevičiūtė
       T.Žibūda, A.Petkevičiūtė   11:7  12:14  11:5  11:5 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė    
    [29] 12:05   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė  
     B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė   6:11  11:6  11:9  11:6 [21']   5-a vieta
      [40] 12:45   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė
     D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė     11:7  11:5  4:11  14:12 [25']
    [30] 12:05   E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė  
     E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė   11:6  11:6  9:11  11:7 [22']  
         
         
       P.Jakubčionis, U.Stankevičiūtė   7-a vieta
     
       D.Gabriūnas, G.Tomkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazlauskas, S.Liutkutė    
   J.Kazlauskas, S.Liutkutė   ->    
     J.Kazlauskas, S.Liutkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [18] 11:10   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė
        5:11  11:8  11:7  11:3 [23']
   .    
    ->    
     J.Jatulis, I.Paškevičiūtė  
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė     ->  
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.