Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   24 d.  10:00  Suaug B   VV    M.Povilaitis   21:18  21:16    D.Mieliauskas   22  
 2   24 d.  10:00  Suaug B   VV    K.Ashurkevich   21:15  21:19    R.Kavaliauskas   29  
 3   24 d.  10:00  Suaug B   VV    A.Meškinis   21:14  16:21  19:21    M.Piatrushka   37  
 4   24 d.  10:00  Suaug B   VV    E.Čižinauskas   14:21  16:21    D.Pakšys   19  
 5   24 d.  10:00  Suaug C   MV    A.Zaitsava   17:21  13:21    A.Valasiuk   21  
 6   24 d.  10:30  Suaug C   VV    I.Tsybenka   21:7  21:13    A.Stankevičius   15  
 7   24 d.  10:30  Suaug C   VV    L.Mitrulevičius   21:19  21:9    M.Chabenskis   18  
 8   24 d.  10:30  Suaug C   VV    Ž.Kvartūnas   11:21  14:21    V.Vasilčenko   19  
 8   24 d.  10:30  Suaug C   VV    E.Tuminski   9:21  11:21    K.Bužinskis   16  
 9   24 d.  10:30  Suaug B   VV    M.Povilaitis   13:21  17:21    K.Ashurkevich   22  
 10   24 d.  10:30  Suaug B   VV    M.Piatrushka   19:21  21:17  15:21    D.Pakšys   31  
 11   24 d.  11:00  Suaug B   VV    D.Mieliauskas   18:21  22:24    R.Kavaliauskas   20  
 12   24 d.  11:00  Suaug B   VV    A.Meškinis   22:24  17:21    E.Čižinauskas   23  
 13   24 d.  11:00  Suaug C   MV    A.Krutkytė   9:21  2:21    A.Valasiuk   11  
 14   24 d.  11:00  Suaug C   VV    L.Mitrulevičius   21:11  19:21  15:21    P.Varaneckas   31  
 15   24 d.  11:00  Suaug C   VV    M.Puškorius   21:8  23:21    V.Vasilčenko   21  
 16   24 d.  11:00  Suaug C   VV    K.Bužinskis   21:13  17:21  21:17    L.Liaudanskas   28  
 17   24 d.  11:30  Suaug C   VV    A.Viruišis   21:9  21:10    I.Tsybenka   17  
 18   24 d.  11:30  Suaug B   VV    K.Ashurkevich   21:23  21:19  19:21    D.Pakšys   45  
 19   24 d.  11:30  Suaug B   VV    M.Povilaitis   17:21  9:21    M.Piatrushka   18  
 20   24 d.  11:30  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   11:21  21:18  24:22    E.Čižinauskas   44  
 21   24 d.  11:30  Suaug B   VV    D.Mieliauskas   17:21  18:21    A.Meškinis   21  
 22   24 d.  11:30  Suaug C   MV    A.Krutkytė   9:21  11:21    A.Zaitsava   14  
 23   24 d.  12:00  Suaug C   VV    A.Viruišis   21:11  21:17    P.Varaneckas   19  
 24   24 d.  12:00  Suaug C   VV    M.Puškorius   22:20  23:21    K.Bužinskis   25  
 25   24 d.  12:00  Suaug C   VV    I.Tsybenka   18:21  21:14  14:21    L.Mitrulevičius   31  
 26   24 d.  12:00  Suaug C   VV    V.Vasilčenko   13:21  11:21    L.Liaudanskas   17  
 27   24 d.  12:00  Suaug C   VV    A.Stankevičius   19:21  18:21    M.Chabenskis   20  
 28   24 d.  12:00  Suaug C   VV    Ž.Kvartūnas   16:21  21:13  21:17    E.Tuminski   26  
 29   24 d.  12:30  Suaug B   MD    A.Pakšytė  A.Brikaitė   21:1  21:6    A.Zaitsava  A.Valasiuk   12  
 30   24 d.  12:30  Suaug C   VV    A.Viruišis   19:21  21:17  21:10    M.Puškorius   36  
 31   24 d.  12:30  Suaug C   VV    P.Varaneckas   17:21  13:21    K.Bužinskis   19  
 32   24 d.  12:30  Suaug C   VV    L.Mitrulevičius   18:21  17:21    L.Liaudanskas   19  
 33   24 d.  12:30  Suaug C   VV    I.Tsybenka   21:16  21:19    V.Vasilčenko   21  
 34   24 d.  12:30  Suaug C   VV    M.Chabenskis   5:21  14:21    Ž.Kvartūnas   14  
 35   24 d.  13:00  Suaug C   VV    A.Stankevičius   24:22  21:14    E.Tuminski   20  
 36   24 d.  13:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė   21:18  21:8    D.Martinaitis  L.Venckutė   16  
 37   24 d.  13:00  Suaug B   MX    D.Pakšys  A.Pakšytė   21:18  21:13    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   19  
 38   24 d.  13:00  Suaug C   MX    V.Šmitas  Ž.Mickevičienė   21:12  21:7    M.Krutkis  A.Krutkytė   14  
 39   24 d.  13:00  Suaug C   MX    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   21:11  21:9    I.Tsybenka  A.Valasiuk   15  
 40   24 d.  14:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė   10:21  21:15  18:21    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   31  
 41   24 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Pakšys  A.Pakšytė   21:12  21:9    D.Martinaitis  L.Venckutė   13  
 42   24 d.  13:30  Suaug C   MX    O.Renevis  R.Žigienė   21:8  21:4    M.Krutkis  A.Krutkytė   14  
 43   24 d.  13:30  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   21:10  21:18    I.Tsybenka  A.Valasiuk   18  
 44   24 d.  13:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė   13:21  9:21    D.Pakšys  A.Pakšytė   15  
 45   24 d.  14:00  Suaug B   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   21:16  21:17    D.Martinaitis  L.Venckutė   19  
 46   24 d.  13:30  Suaug C   MX    O.Renevis  R.Žigienė   21:13  21:14    V.Šmitas  Ž.Mickevičienė   19  
 47   24 d.  14:00  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   21:14  22:20    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   20  
 48   24 d.  14:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis   12:21  18:21    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   17  
 49   24 d.  14:00  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   16:21  12:21    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   16  
 50   24 d.  14:00  Suaug C   MX    O.Renevis  R.Žigienė   21:18  21:17    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   23  
 51   24 d.  14:00  Suaug C   MX    V.Šmitas  Ž.Mickevičienė   6:21  16:21    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   16  
 52   24 d.  14:00  Suaug C   MX    M.Krutkis  A.Krutkytė   13:21  10:21    I.Tsybenka  A.Valasiuk   16  
 54   24 d.  14:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  V.Jankauskas   21:19  25:23    R.Kazlauskas  A.Šapola   21  
 55   24 d.  14:30  Suaug C   VD    S.Stankus  V.Šmitas   12:21  6:21    L.Mitrulevičius  D.Mieliauskas   14  
 56   24 d.  14:30  Suaug C   VD    E.Milius  R.Sinius   21:16  21:10    M.Eidenas  O.Renevis   19  
 57   24 d.  14:30  Suaug C   VD    Ž.Kvartūnas  V.Vasilčenko   14:21  13:21    L.Liaudanskas  A.Stankevičius   17  
 58   24 d.  14:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas   21:6  21:14    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   14  
 59   24 d.  15:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis   20:22  18:21    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   20  
 60   24 d.  15:00  Suaug C   VD    D.Mazėtis  V.Jankauskas   17:21  17:21    L.Mitrulevičius  D.Mieliauskas   16  
 61   24 d.  15:00  Suaug C   VD    E.Milius  R.Sinius   21:7  21:11    L.Liaudanskas  A.Stankevičius   14  
 62   24 d.  15:00  Suaug C   VD    R.Kazlauskas  A.Šapola   21:6  21:9    S.Stankus  V.Šmitas   15  
 63   24 d.  15:00  Suaug C   VD    M.Eidenas  O.Renevis   21:11  21:13    Ž.Kvartūnas  V.Vasilčenko   18  
 64   24 d.  15:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas   21:14  17:21  21:14    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   31  
 65   24 d.  15:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   22:20  17:21  19:21    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   27  
 66   24 d.  15:30  Suaug C   VD    L.Mitrulevičius  D.Mieliauskas   21:14  21:17    E.Milius  R.Sinius   19  
 67   24 d.  15:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  V.Jankauskas   21:7  21:19    L.Liaudanskas  A.Stankevičius   16  
 68   24 d.  15:30  Suaug C   VD    R.Kazlauskas  A.Šapola   21:14  21:19    M.Eidenas  O.Renevis   20  
 69   24 d.  15:30  Suaug C   VD    S.Stankus  V.Šmitas   14:21  22:20  17:21    Ž.Kvartūnas  V.Vasilčenko   33  
 70   24 d.  16:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas   21:19  21:19    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   21  
 71   24 d.  16:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis   7:21  15:21    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   14  
 72   24 d.  16:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas   21:8  21:11    D.Sirvydis  M.Povilaitis   14  
 73   24 d.  16:30  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   21:12  21:18    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   15  
74 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.