Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [15] 10:25    N.Seniūnaitė    
 9   Viltė Radzevičiūtė      21:8  21:4 [14']    
[1] 10:00    V.Radzevičiūtė      
 8   Rusnė Vidzėnaitė      B/Ž      
    [33] 11:40    G.Vancevičiūtė  
 5   Goda Vancevičiūtė        21:17  21:14 [19']  
[2] 10:00    G.Vancevičiūtė      
 12   Mėta Kibildaitė    21:9  21:6 [16']      
  [16] 10:50    G.Vancevičiūtė    
 13   Austėja Siniūtė      21:12  21:7 [16']    
[3] 10:00    G.Beržinskaitė      
 4   Gabija Beržinskaitė    21:12  21:11 [18']       1-a vieta
      [54] 12:30    G.Vancevičiūtė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          21:15  21:23  21:16 [35']
[4] 10:00    J.Kavaliauskaitė      
 14   Ūla Budrytė    21:2  21:3 [13']      
  [17] 10:50    J.Kavaliauskaitė    
 11   Augustė Klimaitė      21:11  21:9 [15']    
[5] 10:00    M.Leonovič      
 6   Mila Leonovič    21:4  21:7 [12']      
    [34] 11:40    J.Kavaliauskaitė  
 7   Ugnė Tiškutė        21:8  21:10 [17']  
[6] 10:00    U.Tiškutė      
 10   Uma Ivanauskaitė      B/Ž      
  [18] 10:50    E.Dindaitė    
 15   Monika Čiuželytė      21:13  20:22  21:15 [39']    
[7] 10:00    E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    21:1  21:3 [18']    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [55] 12:55    N.Seniūnaitė
       E.Dindaitė   21:19  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Radzevičiūtė    
    [35] 11:40    G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė   21:13  21:11 [16']   5-a vieta
      [56] 12:55    U.Tiškutė
     M.Leonovič     21:9  21:11 [15']
    [36] 11:40    U.Tiškutė  
     U.Tiškutė   21:7  21:13 [16']  
         
         
       V.Radzevičiūtė   7-a vieta
      [57] 12:55    M.Leonovič
       M.Leonovič   21:7  22:20 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vidzėnaitė    
   R.Vidzėnaitė   ->    
    [37] 11:40    M.Kibildaitė  
   M.Kibildaitė       B/Ž  
  [19] 10:50    M.Kibildaitė    
   A.Siniūtė   21:19  21:7 [17']     9-a vieta
      [58] 12:55    M.Kibildaitė
   Ū.Budrytė       21:10  21:5 [16']
  [20] 10:50    A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   22:20  19:21  21:12 [37']    
    [38] 11:40    M.Čiuželytė  
   U.Ivanauskaitė     21:12  21:8 [17']  
  [21] 10:50   M.Čiuželytė    
   M.Čiuželytė     B/Ž    
         
       R.Vidzėnaitė   11-a vieta
      [59] 12:55   A.Klimaitė
       A.Klimaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Siniūtė  
     A.Siniūtė   ->   13-a vieta
      [60] 12:55   Ū.Budrytė
     Ū.Budrytė     21:0
    [39] 12:05   Ū.Budrytė  
     U.Ivanauskaitė     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       U.Ivanauskaitė
       U.Ivanauskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.