Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Lukrecija Bartuškaitė   Dėl 1-4 vietų    
[82] 14:10   E.Cibulskaitė    
 8   Elena Cibulskaitė      B/Ž    
  [91] 14:35    E.Kazlauskaitė  
 5   Emilė Kazlauskaitė      21:2  21:3 [10']  
[83] 14:10    E.Kazlauskaitė    
 4   Ugnė Stankevičiūtė    21:19  18:21  21:15 [24']    1-a vieta
    [107] 15:25    Ū.Lasinskaitė
 3   Gintarė Tomkevičiūtė        21:15  21:17 [18']
[84] 14:10    G.Tomkevičiūtė    
 6   Vesta Juodonytė    21:10  21:6 [13']    
  [92] 14:35    Ū.Lasinskaitė  
 7   Rasuolė Vinciūnaitė      21:11  19:21  21:15 [26']  
[85] 14:10    Ū.Lasinskaitė    
 2   Ūla Lasinskaitė    21:3  21:7 [10']    
     
     E.Cibulskaitė  3-a vieta
  [108] 15:25    G.Tomkevičiūtė
   G.Tomkevičiūtė   21:5  21:4 [11']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Bartuškaitė    
  [93] 14:35   U.Stankevičiūtė  
   U.Stankevičiūtė     B/Ž  5-a vieta
    [109] 15:25    U.Stankevičiūtė
   V.Juodonytė     21:13  21:6 [14']
  [94] 15:00    V.Juodonytė  
   R.Vinciūnaitė   21:11  21:8 [16']  
       
       
     L.Bartuškaitė  7-a vieta
    [110] 15:50   R.Vinciūnaitė
     R.Vinciūnaitė     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.