Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
14
21
10
21
 14'
12
21
17
21
 16'
15
21
12
21
 16'
21
18
20
22
22
20
 34'
12
21
10
21
 14'
165/228
-63
1
5
2 Julius Masaitis 
 Rugilė Gečaitė 
21
14
21
10
 14'
10
21
16
21
 19'
21
13
21
14
 16'
21
15
14
21
21
16
 26'
21
19
12
21
21
16
 26'
220/201
19
4
2
3 Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
21
12
21
17
 16'
21
10
21
16
 19'
21
18
21
17
 18'
21
12
21
17
 19'
10
21
14
21
 15'
192/161
31
4
1
4 Dainius Čeplinskas 
 Diana Lubė 
21
15
21
12
 16'
13
21
14
21
 16'
18
21
17
21
 18'
21
15
21
15
 18'
21
18
21
17
 15'
188/176
12
3
3
5 Mindaugas Danys 
 Eglė Bagdonienė 
18
21
22
20
20
22
 34'
15
21
21
14
16
21
 26'
12
21
17
21
 19'
15
21
15
21
 18'
18
21
16
21
 16'
205/245
-40
0
6
6 Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
21
12
21
10
 14'
19
21
21
12
16
21
 26'
21
10
21
14
 15'
18
21
17
21
 15'
21
18
21
16
 16'
217/176
41
3
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.