Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP3], Data: 2019-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [48] 13:45    K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 9   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:11  21:9 [15']    
[41] 13:15    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 8   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  30:28  21:11 [27']      
    [56] 14:15    K.Šemeta, J.Žibūdienė  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
      21:12  21:5 [15']  
 J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [49] 13:45    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
 13         21:13  21:14 [17']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [66] 15:15    K.Šemeta, J.Žibūdienė
 3   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:6  21:12 [15']
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [50] 13:45    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11         21:11  21:13 [16']    
 V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
 6   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  ->      
    [57] 14:15    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė  
 7   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
      21:17  21:18 [19']  
[42] 13:15    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė      
 10   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:8  21:18 [14']      
  [51] 13:45    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė    
 15         21:12  21:23  21:13 [23']    
 D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [67] 15:15    V.Salietis, A.Brikaitė
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:12  21:12 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    [58] 14:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:17  21:18 [19']   5-a vieta
      [68] 15:15    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė     21:14  21:14 [15']
    [59] 14:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė  
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė   22:20  22:20 [19']  
         
         
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   7-a vieta
      [69] 15:15    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   22:20  21:5 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Venckus, J.Venckuvienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   ->    
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [70] 15:45    V.Venckus, J.Venckuvienė
        14:21  21:4  21:16 [21']
   .    
    ->    
     M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     ->  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.