Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP3], Data: 2019-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28  
 1   Valdas Jankauskas ,   Audrius Butkus   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:20    V.Jankauskas, A.Butkus    
 8   Ramūnas Gylys ,   Artur Učkuronis    21:13  21:7 [12']    
  [21] 11:15    V.Jankauskas, A.Butkus  
 5   Julius Marozas ,   Romas Kulieša      21:16  21:17 [22']  
[10] 10:20    J.Marozas, R.Kulieša    
 4   Karolis Bužinskis ,   Donatas Sirvydis    21:12  21:10 [17']    1-a vieta
    [33] 12:15    R.Sinius, A.Andreliūnas
 3   Rimas Sinius ,   Aurelijus Andreliūnas        12:21  21:14  21:17 [29']
[11] 10:20    R.Sinius, A.Andreliūnas    
 6   Arūnas Grigalauskas ,   Almantas Abromaitis    13:21  21:17  21:14 [27']    
  [22] 11:15    R.Sinius, A.Andreliūnas  
 7   Aleksėj Borisenko ,   Donatas Ferensas      21:11  21:11 [14']  
[12] 10:20    A.Borisenko, D.Ferensas    
 2   Kęstutis Koira ,   Nerijus Molis    21:17  21:18 [18']    
     
     J.Marozas, R.Kulieša  3-a vieta
  [34] 12:15    J.Marozas, R.Kulieša
   A.Borisenko, D.Ferensas   21:7  21:15 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Gylys, A.Učkuronis    
  [23] 11:15    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
   K.Bužinskis, D.Sirvydis   21:12  21:13 [13']  5-a vieta
    [35] 12:15    A.Grigalauskas, A.Abromaitis
   A.Grigalauskas, A.Abromaitis     21:17  21:11 [16']
  [24] 11:15    A.Grigalauskas, A.Abromaitis  
   K.Koira, N.Molis   21:17  21:15 [17']  
       
       
     R.Gylys, A.Učkuronis  7-a vieta
    [36] 12:15    K.Koira, N.Molis
     K.Koira, N.Molis   21:10  22:20 [15']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.