Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP3], Data: 2019-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28  
 1   Nerijus Molis 
 Nadežda Lipa 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Molis, N.Lipa      
 16       ->      
  [52] 13:45    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
 9   Aleksėj Borisenko 
 Asta Kvasytė 
    21:23  21:19  21:10 [30']    
[43] 13:15    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 8   Arūnas Grigalauskas 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
  21:15  13:21  21:13 [25']      
    [60] 14:45    A.Bakushev, I.Travkina  
 5   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
      21:13  18:21  21:9 [29']  
[44] 13:15    A.Bakushev, I.Travkina      
 12   Aleksey Bakushev 
 Inessa Travkina 
  21:13  21:15 [15']      
  [53] 14:15    A.Bakushev, I.Travkina    
 13         21:9  21:12 [14']    
[45] 13:15   K.Koira, J.Molienė      
 4   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  ->       1-a vieta
      [71] 15:45    A.Bakushev, I.Travkina
 3   Marius Armonas 
 Akvilė Kazlienė  
        21:10  21:13 [18']
 M.Armonas, A.Kazlienė      
 14       ->      
  [54] 14:15    M.Armonas, A.Kazlienė    
 11   Donatas Grigalauskas 
 Dovilė Grigalauskienė 
    21:19  21:18 [20']    
[46] 13:15    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 6   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:11  21:11 [16']      
    [61] 14:45    D.Mazėtis, D.Yarmalovich  
 7   Dainius Mazėtis 
 Darya Yarmalovich 
      21:23  21:15  22:20 [31']  
[47] 13:45    D.Mazėtis, D.Yarmalovich      
 10   Donatas Ferensas 
 Aušra Lingytė 
  21:8  21:17 [13']      
  [55] 14:15    D.Mazėtis, D.Yarmalovich    
 15         21:19  17:21  21:19 [29']    
 T.Meškutavičius, A.Venslovė      
 2   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Venslovė 
  ->    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   3-a vieta
      [72] 15:45    M.Armonas, A.Kazlienė
       M.Armonas, A.Kazlienė   21:15  13:21  21:8 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, N.Lipa    
    [62] 14:45    N.Molis, N.Lipa  
     K.Koira, J.Molienė   21:13  21:16 [15']   5-a vieta
      [73] 15:45    T.Meškutavičius, A.Venslovė
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     21:16  14:21  21:13 [25']
    [63] 14:45    T.Meškutavičius, A.Venslovė  
     T.Meškutavičius, A.Venslovė   21:19  21:7 [19']  
         
         
       K.Koira, J.Molienė   7-a vieta
      [74] 15:45    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:14  22:20 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Borisenko, A.Kvasytė    
   A.Borisenko, A.Kvasytė   ->    
    [64] 15:15    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė     21:16  21:15 [16']  
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [75] 15:45    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
        21:16  21:14 [15']
   D.Grigalauskas, D.Grigalauskienė    
   D.Grigalauskas, D.Grigalauskienė   ->    
    [65] 15:15    D.Ferensas, A.Lingytė  
   D.Ferensas, A.Lingytė     21:14  21:10 [14']  
   D.Ferensas, A.Lingytė    
    ->    
         
       A.Borisenko, A.Kvasytė   11-a vieta
      [76] 16:15    A.Borisenko, A.Kvasytė
       D.Grigalauskas, D.Grigalauskienė   21:16  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.