Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus      
 16       ->      
  [102] 18:00   V.Turolevičius    
 9   Ignas Lukoševičius      21:15  14:21  21:14 [32']    
[83] 16:20   V.Turolevičius      
 8   Vaidas Turolevičius    21:16  21:15 [18']      
    [119] 19:15   M.Brazauskas  
 5   Česlovas Ramanauskas        21:15  21:14 [22']  
[84] 16:20   Č.Ramanauskas      
 12   Aloyzas Jarošaitis    21:23  21:15  21:10 [39']      
  [103] 18:00   M.Brazauskas    
 13   Ramūnas Balvočius      21:14  21:12 [25']    
[85] 16:20   M.Brazauskas      
 4   Marius Brazauskas    21:7  21:12 [18']       1-a vieta
      [133] 20:30   A.Rimkus
 3   Darius Kairys          20:22  22:20  21:10 [43']
 D.Kairys      
 14       ->      
  [104] 18:00   D.Kairys    
 11   Kęstutis Kučinskas      21:11  21:12 [23']    
[86] 16:45   Ž.Ramonas      
 6   Žanas Ramonas    21:18  21:11 [19']      
    [120] 19:15   A.Rimkus  
 7   Gytis Celencevičius        21:10  21:18 [27']  
[87] 16:45   G.Celencevičius      
 10   Vytautas Česonis    21:16  19:21  21:13 [31']      
  [105] 18:00   A.Rimkus    
 15         21:17  21:13 [27']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    V.Turolevičius   3-a vieta
      [134] 20:30   V.Turolevičius
       D.Kairys   22:20  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus    
    [121] 19:40   J.Bartkus  
     Č.Ramanauskas   21:19  24:26  21:6 [44']   5-a vieta
      [135] 20:30   G.Celencevičius
     Ž.Ramonas     21:19  21:9 [33']
    [122] 19:40   G.Celencevičius  
     G.Celencevičius   21:16  22:20 [23']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       Ž.Ramonas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Lukoševičius    
   I.Lukoševičius   ->    
    [123] 19:40   A.Jarošaitis  
   A.Jarošaitis     29:27  21:16 [29']  
  [106] 18:25   A.Jarošaitis    
   R.Balvočius   21:15  16:21  21:19 [27']     9-a vieta
      [136] 20:55   A.Jarošaitis
        18:21  22:20  21:14 [35']
   K.Kučinskas    
   K.Kučinskas   ->    
    [124] 19:40   V.Česonis  
   V.Česonis     21:10  21:17 [19']  
   V.Česonis    
    ->    
         
       I.Lukoševičius   11-a vieta
     
       K.Kučinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Balvočius  
     R.Balvočius   ->   13-a vieta
       R.Balvočius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.