Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25  
 1   Vidas Martinkus ,   Judita Vadeikienė   Dėl 1-4 vietų    
[11] 09:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 8   Nerijus Valuckas ,   Jolanta Dumčiūtė    21:19  21:9 [25']    
  [21] 11:05   A.Jachontovas, L.Pociūtė  
 5   Artūras Jachontovas ,   Lilija Pociūtė      17:21  21:12  21:17 [37']  
[12] 09:50   A.Jachontovas, L.Pociūtė    
 4   Artūras Nareika ,   Kristina Nareikienė    21:19  22:20 [24']    1-a vieta
    [29] 11:55   A.Jachontovas, L.Pociūtė
 3   Gabrielius Vaičiulis ,   Sandra Čečkauskienė        13:21  21:13  21:18 [32']
[13] 10:15   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
 6   Ivan Fralou ,   Kotryna Čyvaitė    21:14  22:20 [24']    
  [22] 11:05   L.Zavadskis, R.Petrošienė  
 7   Devender Kumar ,   Monika Petreikytė      21:16  21:12 [23']  
[14] 10:15   L.Zavadskis, R.Petrošienė    
 2   Linas Zavadskis ,   Ramunė Petrošienė    21:14  21:19 [23']    
     
     V.Martinkus, J.Vadeikienė  3-a vieta
  [30] 11:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   21:18  21:16 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Valuckas, J.Dumčiūtė    
  [23] 11:05   A.Nareika, K.Nareikienė  
   A.Nareika, K.Nareikienė   21:19  21:13 [21']  5-a vieta
    [31] 11:55   A.Nareika, K.Nareikienė
   I.Fralou, K.Čyvaitė     24:22  21:9 [21']
  [24] 11:05   D.Kumar, M.Petreikytė  
   D.Kumar, M.Petreikytė   21:13  21:17 [22']  
       
       
     N.Valuckas, J.Dumčiūtė  7-a vieta
    [32] 11:55   N.Valuckas, J.Dumčiūtė
     I.Fralou, K.Čyvaitė   21:18  23:25  21:13 [38']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.