Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[157] 18:40   D.Pakšys      
 16   Giedrius Stravinskas    23:21  21:17 [25']      
  [169] 19:10   S.Stravinskas    
 9   Jonas Maziliauskas      22:20  21:19 [33']    
[158] 18:40   S.Stravinskas      
 8   Salvijus Stravinskas    21:12  21:11 [22']      
    [183] 20:05   A.Valatka  
 5   Vaidas Korolkovas        21:11  15:21  21:15 [43']  
[159] 18:40   V.Korolkovas      
 12   Ernestas Jarulaitis    21:3  21:5 [17']      
  [170] 19:35   A.Valatka    
 13   Ričardas Jakimavičius      21:17  21:15 [26']    
[160] 18:40   A.Valatka      
 4   Augustas Valatka    21:0  21:6 [17']       1-a vieta
      [194] 21:00   D.Genys
 3   Dovas Genys          15:21  21:16  21:18 [42']
[161] 18:40   D.Genys      
 14   Edvinas Goris    21:14  21:12 [17']      
  [171] 19:35   D.Genys    
 11   Edgaras Gusarovas      21:17  21:9 [24']    
[162] 18:40   D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    17:21  21:18  22:20 [44']      
    [184] 20:30   D.Genys  
 7   Matas Mackevičius        21:16  21:9 [27']  
[163] 19:10   M.Mackevičius      
 10   Tautvydas Paliulis    21:15  21:10 [24']      
  [172] 19:35   M.Mackevičius    
 15   Gediminas Fridricas      21:17  21:15 [27']    
[164] 19:10   G.Fridricas      
 2   Andrius Valantiejus    21:16  21:16 [28']    S.Stravinskas   3-a vieta
      [195] 21:00   S.Stravinskas
       M.Mackevičius   21:19  21:11 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Pakšys    
    [185] 20:30   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:0   5-a vieta
      [196] 21:00   V.Korolkovas
     D.Gudavičius     21:15  21:7 [25']
    [186] 20:30   D.Gudavičius  
     G.Fridricas   21:17  21:13 [21']  
         
         
       D.Pakšys   7-a vieta
     
       G.Fridricas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Stravinskas      
  [173] 19:35   G.Stravinskas    
   J.Maziliauskas   21:13  21:13 [19']    
    [187] 20:30   G.Stravinskas  
   E.Jarulaitis     21:7  21:8 [21']  
  [174] 19:35   E.Jarulaitis    
   R.Jakimavičius   21:7  21:13 [21']     9-a vieta
      [197] 21:30   E.Gusarovas
   E.Goris       21:18  21:18 [21']
  [175] 19:35   E.Gusarovas    
   E.Gusarovas   21:10  21:18 [19']    
    [188] 20:30   E.Gusarovas  
   T.Paliulis     21:10  19:21  21:16 [32']  
  [176] 19:35   T.Paliulis    
   A.Valantiejus   21:0    
         
       E.Jarulaitis   11-a vieta
     
       T.Paliulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Maziliauskas    
     
     R.Jakimavičius   ->   13-a vieta
     
     E.Goris     ->
     
     A.Valantiejus   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    MD  
     U-19 D    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.